Shkodër, skandal me fëmijët, operohen që 17 vjec nga… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01/2022 00:15

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Francesco Totti në Tiranë, ja axhenda e ish-kapitenit në kryeqytet – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Artan Hoxha: Në Tiranë më shumë siguri se në Bernabeo dhe Milano – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Beniada Nishani zbulon shtëpinë e vet – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Artan Hoxha lidh fitoren e Berishës me Milanin – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Tre eventet kryesore te fundjavës, Milani pushtoi sheshin Skënderbej – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Videot e Kostandinit, dhëndri godet nusen me shkelm – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Njihuni me “të fortin” e Përmetit, historia e 42 vjeçarit që stërvitet çdo ditë…- Procesi Sportiv
24/05 00:15
Mourinho fiton zemrat e tifozerisë shqiptare, ja çfarë deklaroi – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Habit Roma! Zbulohet plani i skuadrave në Tiranë – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Artan Hoxha: Ja frika ime, në stadium mund të ndodhë që… – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Fitorja e Milanit çmend Tiranën, Beniada: Do doja … – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Finalja në Tiranë, vijnë tifozët, Conference League paralizon kryeqytetin – Procesi Sportiv
24/05 00:15
Beniada kopjon Mbape? “Ja çdo bëja në vend të tij – Procesi Sportiv, 23 Maj 2022
24/05 00:15
Hair Zeqiri: Nuk do kisha problem që e dashura ime të… – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Xhani Shqerra komenton Elbasanin, ja cpo ndodh me skuadrën – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Lojtarët s’e kanë mendjen te femrat, Erjola Doci bën thirrje hapur …-Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Je i mirë në krevat? Beniada Nishani do përgjigje… – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Zbulohen detajet e finales, ja eventet që do ndodhin në Tiranë – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Erzeni në Superiore, festë në Shijak, tifozët dehen me birra – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15
Biletat për finalen,zbulohet shifra e çmendur që paguhet për një biletë-Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05 00:15