Semi për banoret e reja: “Tani luhet lojë” – Big Brother Albania Vip
27/10/2021 20:57

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Isha në siklet” Antonela u tregon vajzave për Claudion – Big Brother Albania Vip
06/12 22:53
“Më lini ta shijoj” Beatrix u drejtohet banorëve – Big Brother Albania Vip
06/12 22:53
“Mos u komplekso” Claudio i drejtohet Antonelës – Big Brother Albania Vip
06/12 22:52
“Je tipi im” Claudio ngacmon Antonelën – Big Brother Albania Vip
06/12 22:12
Dj PM “kërcënon” Monikën – Big Brother Albania Vip
06/12 22:11
Monika i pret flokët Dj PM ndërkohë që ai fle ​- Big Brother Albania Vip
06/12 22:10
“Mos më ngri zërin” Dj DAGZ debaton me Sabianin – Big Brother Albania Vip
06/12 21:48
Beatrix ironizon Sabianin – Big Brother Albania Vip
06/12 21:47
Einxhel flet për Sabianin – Big Brother Albania Vip
06/12 21:46
“Nuk më pëlqejnë lajkat” Beniada flet me Big Mamën – Big Brother Albania Vip
06/12 21:46
Big Mama këshillon Beniadën – Big Brother Albania Vip
06/12 21:45
Beniada mërzitet pse përmendi emrin e Monikës – Big Brother Albania Vip
06/12 21:44
“Paska qenë koha e parazitëve” Sabiani komenton banorët – Big Brother Albania Vip
06/12 21:43
Antonela dhe Beniada komentojnë pyetjet dhe përgjigjet e banorëve – Big Brother Albania Vip
06/12 21:42
Donaldi tregon se cili banor e ka zhgënjyer – Big Brother Albania Vip
06/12 21:42
Iliri tregon se cili banor nuk ka për ta fituar Big Brother – Big Brother Albania Vip
06/12 21:41
Banori më acarues në shtëpi për Sarën është… – Big Brother Albania Vip
06/12 21:40
“Cili banor është më i shtirur?” Donalfi përgjigjet – Big Brother Albania Vip
06/12 21:38
Nis loja për banorët, si do të përgjigjen ata? – Big Brother Albania Vip
06/12 21:37
Një lojë e re për banorët – Big Brother Albania Vip
06/12 19:25