Sekuestrohen 103 kg kanabis, 6 të arrestuar
21/01/2020 10:11

Gjashtë shtetas janë arrestuar nga Policia e Gjirokastrës në kuadër të operacionit “Vasjari”. Në pranga ranë shtetasit: R. J., 45 vjeç, banues në Vlorë; M. Z., 26 vjeç, banues në fshatin Amanikaj, Memaliaj; L. K., 55 vjeç, banues në Mallakastër; S. D., 30 vjeç, banues në Vlorë; M. B., 20 vjeç, banues në fshatin Vasjar, Memaliaj dhe E. S., 30 vjeç, banues në Memaliaj. Gjithashtu u shpall në kërkim dhe një shtetas tjetër.

Do riatdhesohen fëmijët nga Siria? Ministri Lleshaj ndodhet në Liban bashkë me shefin e antiterrorit
22/09 21:46
Gjyqtarët e El Classico/ S’do të shkojnë në burg. Apeli konverton dënimin me shërbim prove për të 3
22/09 19:59
Fjolla Morina në “arrest shtëpie”/ Gjykata e detyron të jetojë në Kukës deri në përfundim të gjyqit
22/09 19:54
PD-LSI me letër për Odihr/ Gjiknuri: Për listat dhe koalicionet të vini me propozime konkrete
22/09 19:51
Në shkollë me gjyshërit/ Mësimi me turne, ndihma e madhe e të moshuarve për nipat e mbesat
22/09 19:47
Mësuesja denoncon infektimet/ “Në shkollën tonë nuk po karantinohen, vazhdojnë mësimin”
22/09 19:44
Mashtrimi me maskat e covid/ Skandali në Itali, hetimi përfshin edhe në Shqipërinë
22/09 19:39
Top News – Dëshmia e fajësisë për Erjon Alibej/ I penduari i drejtësisë
22/09 19:02
Top News – ‘Pika, nga e cila nuk tërhiqemi’!/ Basha me aleatet
22/09 18:55
Top News – Operacioni ‘FRONTEX’ në vështirësi/ Trafiku i emigranteve
22/09 18:49
Top News – Rinas, i riu kapet nga policia / Me dokumente false
22/09 18:05
Top News – ‘Shqiponja paqësore 20’/ Stërvitje për skenarët e ‘luftës’
22/09 17:55
Top News – Këngëtarja u kap me armë/ Fjolla Morina në ‘arrest shtëpie’
22/09 17:53
Top News – Politika e re ekonomike/ Rama: Hiqet tatimfitimi për biznesin
22/09 17:34
Bilanci i 24 orëve të fundit! MSH: 131 raste dhe 3 viktima nga covid
22/09 17:32
Top News – Një shekull ‘Nona Tirona’/ 100 vjetori, i gruas së Stërmasit
22/09 17:31
Top News – 131 raste dhe 3 viktima/ Covid, shifrat e 24 orëve të fundit
22/09 17:29
Top News – Nuk ka konsensus/ Palët të ndara në këshillin politik
22/09 16:53
Listat e hapura në dilemë/ Opozita i dërgon letër për ndihmë OSBE/ODIHR
22/09 16:09
Dosjet, në zyrën e veteranëve të UÇK/ Materialet merren sërish nga prokuroria speciale
22/09 16:09