Sara, Jasmina, Atdheu, Andi dhe Erlindi, “grupi” që po bën lëmsh programin – Përputhen, 3 Mars 2021
04/03/2021 09:42

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Incident; Video Live në Instagram, që bëri Sindin të lërë studion – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Sindi: Më falni, unë po largohem, Murati e ndjek nga pas – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:22
Antonela – Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Masazhe dhe fërkime në pjesën e tretë të takimit Antonela Atdhe – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Sindi hedh kunja ndaj Atdheut dhe Antonelës – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Ola dhe Jasmina tregojnë çfarë prishi miqësinë! Nga ana tjetër, Princi “gric” Jasminën ​- Përputhen
14/04 09:21
Jasmina dhe Ola përballen, çfarë kanë për të thënë ish mikeshat ​- Përputhen, 13 Prill 2021
14/04 09:20
Nuk e prisnim, surprizë në takimin e dytë të Aristela-Princ – Përputhen, 13 Prill 2021
14/04 09:20
Antonela shpërthen ndaj Sindit, çfarë e irritoi marrëdhënien e tyre kaq shumë?! – Përputhen
13/04 09:11
Hyrja e Atdheut si konkurrent, Blerimi thumbon keq – Përputhen, 12 Prill 2021
13/04 09:10
“Ironia” e Sindit, acaron Mevlanin – Përputhen, 12 Prill 2021
13/04 09:10
Përplasen keq Bledi dhe Alesia Bami. Kjo e fundit e përzë nga emisioni“E Diell”, 11 Prill 2021
12/04 09:02
Është fejuar Ana 1 e Përputhen?“E Diell”, 11 Prill 2021
12/04 09:01
Top News – Erdogan shkakton ‘stuhi mbi Bosfor’/ Sinjalizon heqjen e traktatit të paqes në rajon
12/04 09:00
Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
E rëndë; Degradon me fjalë fyese takimi mes Linditës dhe Naumit – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
Ofendime të rënda, mbyllin takimin – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kërcimi dashurisë i çiftit të deklaruar – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00