Sara Hoxha flet për herë të parë për lindjet premature- Goca & Gra
28/12/2022 23:00

Ky është takimi i fundit i “Goca & Gra” për këtë vit, ndaj nuk duhet ta humbisni! Të ftuar speciale kemi Sara Hoxhën. Armina nuk mundi të ishte e pranishme sonte, por ne kemi gjetur gjithsesi një mënyrë për ta pasur në studio... Rrëfime ekskluzive dhe shumë të qeshura! Guest co-host; Sara Hoxha – Producente e BBVIP dhe DWTS

Sara Hoxha i thotë të gjitha! Një rrëfim ekskluziv për familjen,BBVIP dhe finalen e DWTS!-Goca & Gra
28/12 23:01
BBVIP/ Nga kërkesat më të çuditshme, tek strategjitë e konkurrentëve, flet Sara Hoxha- Goca & Gra
28/12 23:00
Më pak djem se vajza në BBVIP, Sara Hoxha: Viti i Ri do të na gjejë me hyrje të reja!- Goca & Gra
28/12 23:00
A ndjeni konkurrencë nga BBVK? Ja si përgjigjet Sara Hoxha!- Goca & Gra
28/12 23:00
Sara Hoxha flet për herë të parë për lindjet premature- Goca & Gra
28/12 23:00
“Vdes për mua!” Sara Hoxha flet për raportin me vjehrrën- Goca & Gra
28/12 23:00
Mbyllja festive/ Sara, Fatma, Dalina dhe Jerina bëjnë “gëzuar”!- Goca & Gra
28/12 23:00
Sara Hoxha në rolin e jurisë, vlerëson me pikë Erion Veliajn- Goca & Gra
28/12 23:00
Nëse burri yt futet në BBVIP? Ja reagimi i Sarës, që shkriu së qeshuri vajzat- Goca & Gra
28/12 23:00
Sara Hoxha përballë një quizz-i, mbi BB ndër vite!- Goca & Gra
28/12 23:00
“S’jemi për këtë punë”, Sara zbulon vështirësitë që ka hasur në dasmën e saj- Goca & Gra
28/12 23:00
Sara & Ledioni, prindër të tre fëmijëve: “E vuajmë shumë…” – Goca & Gra
28/12 23:00
Si janë Lori dhe Redia si teze? Sara Hoxha tregon dallimin- Goca & Gra
28/12 23:00
Vazhdon debati për jurinë e DWTS, këtë herë mes Fatmës dhe Jerinës!- Goca & Gra
28/12 23:00
A ka kamera në tualetet e BBVIP? Sara Hoxha ka një përgjigje- Goca & Gra
28/12 23:00
Sara Hoxha: Ja çfarë nuk tolerojmë në BBVIP!- Goca & Gra
28/12 23:00
Në prag të finales së DWTS, ja surprizat dhe detajet!- Goca & Gra
28/12 23:00
Arbana Osmanin, Bora Zemanin apo Eno Popin?Kë “vlerëson” më shumë,e kë më pak Sara Hoxha?-Goca & Gra
28/12 23:00
Rrjeti ‘kryqëzoi’ Elhaidën për puthjen me Ledianin, vajzat reagojnë- Goca & Gra
28/12 22:30
Lidhja Elhaida & Ledian, Sara Hoxha: “Ja ç’më thanë”- Goca & Gra
28/12 22:30