Sa keq, Jeroani refuzohet nga dy vajza ne program – Ep.15 Përputhen 30/09/2022
30/09/2022 19:30

Ditën e sotme, në studion e "Përputhen" u realizua takimi mes Laurës dhe Jeroanit, padyshim më i çuditshmi i ndodhur ndonjëherë në program! Por në hapje, ishin Kamila dhe Mateo ata që u vendosën përballë njëri-tjetrit, për t'u sqaruar. Gjatë takimit, Kamila u përlot dhe në fund nuk mungoi as reagimi i Arjanit, i cili u hodh në mbrojtje të konkurrentes, kundër Mateos. Shumë surpriza në fund, teksa konkurrentët djem përzgjedhin vajzat për takim, brenda apo jashtë studios...

Bora Zemani, rikthehet si prezantuesja e Përputhen – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:31
Bora Zemani: Ja përse u riktheva në Përputhen – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
E papritur, Lea e bindur: “Petro është tallur me mua!” – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Arbri, djali rekord me refuzimet më të mëdha në Përputhen – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Kujtimet e Borës në dy vite Përputhen – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Emocionuese; Ja si e priti studio Borën, në rikthimin e saj – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
I ngule thikën pas shpine Irisit, ja çfarë thotë Lea – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Arjani përlotet nga rikthimi i Borës, kaq shumë emocione… – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Kush ja solli Borës buqetën me lule sot në program? – Ep.61 Përputhen 05/12/2022
05/12 19:30
Irisi dhe Petro shkrihen së qeshuri me aktorin e portokallisë “ kamarieri” – Për’puthen Prapaskena
05/12 12:16
Çfarë u bë me kornizën e famshme të Irisit dhe Orsiolës? – Për’puthen Prapaskena
05/12 12:07
Uaa! Sytjena gocash në makinën e Petros – Për’puthen Prapaskena
05/12 12:06
Irisi lë nam , gjoja hekuros por ska vënë prizën – Për’puthen Prapaskena
05/12 12:05
Remili dihet kë zgjedh… – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:54
Mateo bën zgjedhjen e papritur – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:54
Arbi prap lë Laurën në stol – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:53
Petro dhe Ilda në një takim – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:53
Donato i prekur kë zgjedh në takim – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:52
Orsiola ja çfarë i bën kornizës së famshme – Për’puthen Prapaskena
03/12 12:45
Ori pret tortën, ja çbëjnë konkurentët – Për’puthen Prapaskena
03/12 12:45