Rrushja qetëson Erionin pas sherrit me Efin – Përputhen PRAPASKENA
20/01/2022 11:12

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Ana Kauri dhe Riniani në një përballje pas kaq shumë kohësh – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:31
Arjani bën Përputhen në Barcelonë… – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
A do ta kishte thënë dhe sot që ka qenë striptist, ja çfarë mendon Riniani? – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
Ana Kauri konkurrentja lozonjare dhe seksi… – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
I ofruan para për të bërë një fëmijë, e fshehta e Rinianit – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
Nga e dashura publike, Riniani na prezanton sot të dashurën e re – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
Riniani: Lash Shqipërinë për dashurinë – Përputhen, 27 Maj 2022
27/05 19:30
Gardiane burgu, si halla Tola sot rikujton momentet më të forta – Përputhen, 26 Maj 2022
26/05 19:30
“Vaji i borshit”, Juli sjell prapaskenat e batutës që bëri lëmsh Shqipërinë – Përputhen, 26 Maj 2022
26/05 19:30
Çudit Juli: Kam qenë në 25 shtete që kur dola nga Përputhen – Përputhen, 26 Maj 2022
26/05 19:30
Eliminimi ndërpreu marrëdhënien e Tolës&Albin, sot përballë njëri-tjetrit – Përputhen, 26 Maj 2022
26/05 19:30
Juli “i rritur në shpella”, konkurrenti më i veçantë i Përputhen – Përputhen, 26 Maj 2022
26/05 19:30
Epo padashur pakuptuar, Antoneta përfundoi në takim 4 minuta me Blerimin – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Blerimi nuk lë moment pa “gjuajtur” Antonetën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Për herë të parë, Përputhen 1,2,3 bëhen bashkë në një program– Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Sa bukur; Përputhen ndihmoi që një baba të lidhet më shumë me të bijën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Vjehrra donte ti merrte vajzën, sot një mesazh të bukur për Çiljetën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Antoneta, kaq në siklet…Çfarë ndodhi?! – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Edhe pse e divorcuar marrëdhënia e Çiljetës me vjehrrën është e afërt – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Ngjarje të patransmetuara, rrëfime të Antonetës dhe Argjendit – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:31