Rregulla të ashpra për këmbësorët/ Ndalohet lëvizja në grup. Dalje vetëm 6 orë në ditë
19/03/2020 05:08

Nga sot ashpërsohen rregullat për kalimtaret. Kryeministri Rama njoftoi se do të lëvizet vetëm 6 orë në ditë, nga ora 6 e mëngjesit deri në 10 paradite, dhe pasdite nga ora 16.00 deri në 18.00.

Top Channel/ Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor, qindra të ndëshkuar gjatë një jave në Fier
27/06 10:38
Top News – Me dronë, në kërkim të parcelave me kanabis, policia aksion në Vlorë
27/06 10:36
Top News – Digjet fasoneria e italianes në Vlorë/Autori theu xhamat dhe e spërkati me benzinë
27/06 10:32
Top Channel/ Kontrolle intensive për kultivimin e lëndëve narkotike në Vlorë
27/06 09:50
Top Channel/ Malësi e Madhe, i riu qëllon me armë zjarri në ajër pas sherrit me xhaxhain
27/06 09:40
Top Channel/ Shkrumbohet qëllimisht fasoneria në Vlorë, autori theu xhamin dhe hodhi lëndë djegëse
27/06 09:37
Top News-U vra pasi ngacmoi shqiptaren në lokal/ Athinë, 4 persona dhunojnë 42-vjeçarin dhe largohen
26/06 22:09
Top News – SHBA kthen orën mbrapa / Pse historia nuk do ta ‘falë’ ndalimin e abortit!
26/06 21:54
Top News- Nga 1 korriku gjoba për qeset plastike/ Kontrolle në terren, masa dhe për konsumatorët
26/06 21:36
Top News- Si u porosit vrasja e Nuredin Dumanit!/ Droga në Holandë, 90 mijë euro për autorin
26/06 21:15
Exclusive – Inflacioni, përbindëshi mbi paratë tona – 26 Qeshor 2022
26/06 21:00
Top Channel/ Linçohet mësuesja në TikTok, shpërndahet video me foton “ta vrasim”
26/06 20:59
Top Channel/ Evakuuohet me helikopter çifti i alpinistëve që u bllokua në Valbonë
26/06 20:57
Top Channel/ Pasojat e diabetit, kërkohet ndërhyrje për të parandaluar retinopatinë diabetike
26/06 20:15
Top Channel/ Taksat prekin shtresën e mesme, ekspertët: Barra fiskale të zhvendoset te të pasurit
26/06 20:05
Top Channel/ 45 mijë euro kavanozi me vaj trëndafil! Kriza e çmimeve rrit kostot për produktin
26/06 20:01
Top Channel/ Pasuria e trafikantit të vrarë, në gjykim dosja e të ekzekutuarit për pazare droge
26/06 19:58
Top Channel/ Veliaj: Meta, si Berisha. Kryebashkiaku: Ata protestat, ne punën. Shikojmë përpara
26/06 19:57
Top Channel/ Polici “fluturues”, droni që kap shkeljet rrugore
26/06 19:52
Top Channel/ Hashash në kozmetikë, produktet e ndaluara shiten online në Shqipëri
26/06 19:47