Rikthehet vapa/ Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
21/07/2021 08:14

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Françeska zbulon dy veshjet e Egla Cenos në finalen e madhe!/ Wake Up
24/05 10:28
Françeska Murati: Më mbeti peng martesa mes Eglës dhe Julit!/ Wake Up
24/05 10:24
Françeska Murati: Çfarë më tha burri për videot virale nga “P*illi tek “Dorina”?/ Wake Up
24/05 10:22
Bardhi dhe Sara zbulojnë datën e dasmës!?/ Wake Up
24/05 10:22
Loja në Wake Up/ Ti je në Gjermani, ndërsa unë jam në shtrak-shtruk/ Wake Up
24/05 10:04
Filtrat e ujit Camelot, çfarë sigurie ofrojnë për konsumatorët? Si mund ta përfitoni?/ Wake Up
24/05 09:52
Kombet votuan! Maskara e Srebrenicës do të kujtohet çdo 11 Korrik/ Wake Up
24/05 09:29
Cili është seriali/filmi më i bukur që ke parë kohët e fundit?/ Wake Up
24/05 09:28
Moti sot me diell dhe temperatura të larta! Fundjava me shi…/ Wake Up
24/05 09:27
Meritoni shqetësohet për Ilnisën. Bardhi:Fitoftë më i miri/Vesa i pëshpërit në vesh Romeos…/ Wake Up
24/05 09:16
Ronaldo Sharka rendit finalistët nga më i dobti tek më i forti…/ Wake Up
23/05 10:24
Ronaldo Sharka thumbon Donald Veshajn: Edhe Ujku i Cerrikut ka shumë “K”
23/05 10:17
Ronaldo Sharka: Romeo në tension, Egla-Meriton kokë më kokë! Flet për sherrin me Donaldin!/ Wake Up
23/05 10:16
“Romeo-Heidi, nëse asnjëri nuk shpallet fitues nuk di si do shkojë lidhja e tyre”!/ Wake Up
23/05 10:08
Loja në Wake Up/ Nga dritarja dukej tezja që shtrak-shtruk në oborrin e pasëm/ Wake Up
23/05 09:44
Me motorr tek pacientët, Skënder Brataj: Është e nevojshme, sidomos në Tiranë!/ Wake Up
23/05 09:43
Turistët gjatë verës, çfarë do të ofrohet nga shërbimi i urgjencës!/ Wake Up
23/05 09:37
Shërbimi me motorr i urgjencës kombëtare, prioritet të sëmurët kardiak!/ Wake Up
23/05 09:37
Jeni Folk, Rock, Pop apo Hip-Hop? Muzika që ju pëlqen më shumë?/ Wake Up
23/05 09:22
Temperatura të larta, por moti vijon i paqendrueshëm!/ Wake Up
23/05 09:19