Rikthehet Klara, përballja me Anilën që i kaloi kufinjtë në Beauty – E Diell 04.12.2022
04/12/2022 18:18

“Beauty” Rubrika e të bukurës hap sezonin e tretë. Parukierë dhe Make Up Artist në garë me njëri tjetrin për të treguar se cili është me i aftë… Pas komenteve të ashpra të Anilës për deklarat e Klarës, kjo e fundit pasi u skualifikua vjen të përballet. Debate dhe keqkuptime të cilat krijojnë tension. Moderatore: Argjira Spanca Juria: Suela Cangu, Festim Isufi, Rezarta Shehu

Milaim Zeka sulmon ashpër Albin Kurtin dhe Alfred Cakon: Njeri rrenc… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Sherr me Alfred Cakon, Milaim Zeka: Burrëria tregohet para grave – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“E çuditshme” Milaim Zeka kundër protestës së opozitës – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Fakte të reja, zyrtari i FBI ka bashkuar mafian shqiptare me Sinaloan – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka: Kosova me qeveri teknike, ja çdo bëjë Albin Kurti – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Episodi i plotë: E Diell 05 shkurt 2023 Entertainment Show
05/02 19:30
Detaje të reja, Milaim Zeka nxjerr takimet e Berishës me zyrtarin e FBI – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: E duartrokas Albin Kurtin sepse… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Arratisja e Ajnshtajnit në amerikë me pashaportë shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka komenton puthjen e Luizit me Kiarën – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“Fermanlinjtë” shqiptarë të FBI. Shën Ajnshtajni përballë Tesla-s – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: Nikola Tesla ka thënë se është serb por vishej e lutej si shqiptar – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Shqipëria e korruptuar! Bledi Mane: Ja ku po i fshehin paratë – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ajnshtajni Vs Tesla, Alfred Cako: Njëri prej tyre është fake – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ervin Kurti ia plas të qarit, Edona Llalloshi befason me historinë rrënqethëse të… – E Diell
05/02 18:51
Edona Llalloshi – Simpatia – E Diell 05.02.2023
05/02 18:50
Fantastike… Edona Llalloshi mahnit të gjithë me zërin e saj. Përlotet Ervin Kurti – E Diell
05/02 18:49
Edona & Milot Llalloshi – Për ty po flas – E Diell 05.02.2023
05/02 18:48
Edona Llalloshi këndon këngë të vjetra shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47
Edona Llalloshi – Kolazh me këngë popullore – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47