Reshje gjatë gjithë ditës dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
22/01/2021 08:14

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por pasdite vranësirat do të zhvillohen të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin, por në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës. Reshjet do jenë intensive pasditen e së shtunës dhe të dielës.

Wake Up/ Vesa Smolica i përgjigjet atyre që e paragjykojnë për veshjet dhe fotot provokuese
05/03 11:59
Wake Up/ Nga roboti SPAK te sistemi që kalkulon punën me pagën. Shpikjet e 17-vjeçarit Jusuf Rrustaj
05/03 11:42
Wake Up/ Ambasadori turk: Qarqe të caktuara tentojnë që Turqia e Shqipëria të mos jenë në BE
05/03 11:33
Wake Up/ A po e ndihmon Erdogan fushatën e Ramës? Ja si përgjigjet Ambasadori i Turqisë në Tiranë
05/03 11:28
Wake Up/ “Njësoj”, të dy të vrarë, të dy të zhgënjyer, ja për kë këndon Vesa Smolica
05/03 11:19
Wake Up/ Ambasadori i Turqisë: Në ndeshjet Turqi-Shqipëri bëj tifo për ekipin që luan më mire
05/03 11:16
Wake Up/ I riu shqiptar krijon robotin që dezinfekton shkollën nga virusi. Quhet SPAK
05/03 11:00
Wake Up/ Logopedët: Teleterapia për fëmijët me probleme më të folurën dhe këshilla për prindërit
05/03 10:55
Wake Up/Marrëdhëniet Shqipëri-Turqi, si vende mike apo ka interesa strategjike? Flet Ambasadori turk
05/03 10:51
Wake Up/ Problemet në të folur të fëmijëve u shtuan në pandemi. Logopedët: Efektet janë afatgjata
05/03 09:44
Wake Up/ Simptomat që kanë pasur qytetarët pas vaksinimit. Flet shefja e vaksinimit në ISHP
05/03 09:40
Wake Up/ Erida Nelaj, ISHP: Në listat e vaksinimit janë përfshirë, stomatologët dhe farmacistët
05/03 09:39
Wake Up/ Erida Nelaj, ISHP: Ja si do të kryhet vaksinimi i mësuesve dhe të sëmurëve kronikë
05/03 09:38
Wake Up/ Shtypi i ditës, 05 Mars 2021
05/03 09:22
Wake Up/ Rikthehen reshjet dhe ulen temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
05/03 09:21
Wake Up/ “Suksesi i disa muzikantëve sot më ofendon”,flet pianisti dhe kompozitori i njohur shqiptar
04/03 11:52
Wake Up/ Markelian Kapidani thirrje muzikantëve të vërtetë: Ngrini zërin për banalizimin e muzikës
04/03 11:48
Wake Up/ Qytetarët denoncojnë te Qendra “Konsumatori Shqiptar” si po i “zhvasin” me kreditë
04/03 11:21
Wake Up/ Markelian Kapidani lë Zvicrën i irrituar nga muzika që prodhohet dhe dëgjohet në Shqipëri
04/03 11:04
Wake Up/ Biologia tregon si pasioni i qëndisjes me lule i lindi nga dhurata që i bëri i dashuri
04/03 10:52