Remzie Osmani ndan këto kujtime me familjarët dhe i “vë në sedër” me dy fjalë
12/04/2021 19:09
E ëma e pianistit të njohur shpërthen në lot: Emigrimi me vuajtje, pastroja shtëpitë e italianëve
13/05 21:59
“Gjej një shok të mirë dhe shijo jetën”, pianisti i bën urimin e papritur së ëmës
13/05 21:59
Ftesë në 5, A janë bërë më të mirë Adi, Selvija, Sibora e Anaidi? 13 Maj 2021, Pjesa 2
13/05 18:00
Ftesë në 5, Pianisti shqiptar:Racizmi & vuajtjet, shtysë për suksesin botëror, 13 Maj 2021, Pjesa 3
13/05 18:00
Urimi emocionues i Bietës për Kroin: Data 13 ters për të tjerët, bekim për mua!
13/05 17:30
Adi ngacmon live Siborën: Faleminderit Bieta që na bëre bashkë!
13/05 17:30
Ftesë në 5, Agjëruan gjithë muajin, Shpat Kasapi & Selvija luten për 1 fëmijë, 13 Maj 2021, Pjesa 1
13/05 17:30
A është nuse për shtëpi? Selvija e Shpatit bën batutën: Ruajta bakllavanë se…
13/05 17:30
“S’e pranova kot që isha i droguar”, gazetari thumbon kolegët: Ju mjaft u shtirët si të mirë
13/05 17:30
Selvija zbulon dhuratën modeste për Shpat Kasapin: Surprizën ia bënë prindërit e mi
13/05 17:30
Mami i Leit i sheh lajmet për të bijën dhe ka një koment për fotot seksi
12/05 19:17
A gjen më shpejt partner në Maldive apo Velipojë? Lei Kraja: Varet nga sezoni!
12/05 19:16
Ç’ fshihet poshtë gjethes së palmës? Lei qetëson “mendjet e djallëzuara”
12/05 19:16
“S’shkova dot te varri i babit”, këngëtarja preket në këto ditë agjërimi
12/05 19:15
Vajza nga Laçi iu bën thirrje pacientëve: Do iu ndihmoj nga spitali në Londër
12/05 19:15
Nga Miss në pastruese në Londër, rrëfimi krenar i Yllkës: Si i shpëtova abuzimit!
12/05 19:15
Merr bukë me vete në plazh?! Moderatorja sportive flet pa turp!
12/05 19:14
Ftesë në 5, A u zhvesh nudo në Maldive? Pushimet e Lei Krajës ndezin rrjetin, 12 Maj 2021, Pjesa 1
12/05 18:30
Ftesë në 5, Mbijetoi në Londër me 250£, sot Yllka ndihmon pacientet shqiptare, 12 Maj 2021, Pjesa 2
12/05 18:30
Ftesë në 5, Rosela që feston Bajram e Pashkë sjell këngë në fund të agjërimit, 12 Maj 2021, Pjesa 3
12/05 18:29