Remili ka temperament fshatari, ish konkurrenti i Përputhen akuza të forta – Shqipëria Live
27/01/2023 15:55

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Kamila tregon arsyen pse u përlot për Mirin. Sot ka një surprizë për publikun – Shqipëria Live
24/03 16:31
Remili akuza për Livian: Më ke tradhtuar. Konkurrentët: S’do të nxjerrë faktet – Shqipëria Live
24/03 16:31
Erjoni lë Përputhen? Konkurrentja zbulon surprizën, ja çfarë pritet të ndodhë – Shqipëria Live
24/03 16:31
“O ba, dil nga programi” ish- bashkëshortja e Erjonit i bën presion me djalin – Shqipëria Live
24/03 16:30
“Kishte një javë që Giselda kërkonte sherr”, flasin ish – konkurrentët Shqipëria Live
24/03 16:30
Sherr mes vajzave të Përputhen për Artjoni, debati deri në konfrontim fizik – Shqipëria Live
24/03 16:29
Shqiptarja e lindur në SHBA: Jam mahnitur me historinë e UÇK-së dhe Mitrovicën – Shqipëria Live
24/03 16:19
“U kthyen tek rrënjët” të rinjtë e Diasporës udhëtojnë në qytetet e Shqipërisë- Shqipëria Live
24/03 16:18
Misteri i “Bukuroshes së Durrësit”,simbolistja:Është nëna e atij që ndërtoi qytetit – Shqipëria Live
24/03 16:12
“Romakët dhe grekët histori bebash”, simbolistja: Ilirët janë shumë më të vjetër – Shqipëria Live
24/03 16:10
“Olta e dashuruar me Luizin, nga xhelozia bën sulmet”, astrologia bën parashikimin – Shqipëria Live
24/03 16:06
“Ti pi drogë” plas keq mes Oltës dhe Luizit për deklaratën e aktores – Shqipëria Live
24/03 16:02
Deklarata e Gertit për Kiarën fut në sherr Oltën dhe Luizin – Shqipëria Live
24/03 16:02
Të shtunën Kiara bën gati valixhet, Olta gëzon finalen kokë më kokë me Luizin – Shqipëria Live
24/03 16:02
“Kiara më inteligjente se Olta”, parashikimi tronditës i astrologes për Kiarës – Shqipëria Live
24/03 16:01
“Kiara dhe Olta kanë lindur për të qenë armike”, habit astologia – Shqipëria Live
24/03 16:01
“Bukuroshja e Durrësit” u ndërtua me gurë shqiptar, flet studiuesi për ndërtimin – Shqipëria Live
24/03 15:50
“Bukuroshja e Durrësit” ishte dhurata e një mbreti ilir që e mbante në vilën e tij”- Shqipëria Live
24/03 15:50
“Durrësi ka qenë si Las Vegas, vend i argëtimit dhe prostitutave”, flet studiuesi – Shqipëria Live
24/03 15:50
“Bukuroshja e Durrësit” u gjet në një ndërtesë, jo në amfiteatër, shpjegon gazetari – Shqipëria Live
24/03 15:49