“Rebelët” përfundojnë dënimin, tregojnë për eksperiencën – Big Brother Albania Vip
14/10/2021 12:25

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë – 19 Tetor 2021
20/10 03:32
Big Brother Albania Vip, 19 Tetor 2021, Pjesa 6
20/10 00:54
Të pandarë/ Banorët prezantohen me provën e re javore – Big Brother Albania Vip
20/10 00:48
Opinionistët komentojnë zgjedhjen Ilirit – Big Brother Albania Vip
20/10 00:47
Nominimet, roli vendimtar i leaderit të shtëpisë – Big Brother Albania Vip
20/10 00:46
Ja kush rrezikon eleminimin nga shtëpia e “Big Brother Vip” – Big Brother Albania Vip
20/10 00:38
Pastërtia në shtëpi/ Paloma pajtohet me Monikën – Big Brother Albania Vip
20/10 00:37
Big Brother Albania Vip, 19 Tetor 2021, Pjesa 5
20/10 00:31
Sabiani prezanton publikisht djalin e tij – Big Brother Albania Vip
20/10 00:08
Opinionistët komentojnë debatin Ilir-Semi – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Sabiani surprizohet nga vajza e tij – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Debati i ashpër/ Opinionistët komentojnë sjelljen e Palomës – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Ç’po ndodh? Opinionistët komentojnë Arditin dhe Beniadën ​- Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Big Brother Albania Vip, 19 Tetor 2021, Pjesa 4
20/10 00:00
Debati Iliri-Semi/ Banorët japin komentet e tyre – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Big Brother Albania Vip, 19 Tetor 2021, Pjesa 1
20/10 00:00
Big Brother Albania Vip, 19 Tetor 2021, Pjesa 2
20/10 00:00
Sabiani rrëfen historinë e jetës së tij – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Banorët komentojnë raportin e Semit dhe Donaldin – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00
Debati për seksualitetin vazhdon/ Arditi përballet me Palomën – Big Brother Albania Vip
20/10 00:00