Raporti me kunatën Xhensila Myrtezaj, Ana tregon a ka konkurrencë mes çifteve – S’e Luan Topi
17/12/2022 19:02

Ana Kallaku surprizohet në studion e S’e Luan Topi nga letra romantike që ka shkruar për të bashkëshorti. Moderatorja tregon si është njohur me Erjonin dhe si është marrëdhënia e saj me kunatën, Xhensila Myrtezajn.

Ribashkim me Afronën? Flet ekskluzivisht Blero! Liami akuzon fituesin e Big Brother – S’e Luan Topi
18/05 19:31
Kritika e fituesit të BBV për Eglën e Julin: Romeo kopje e keqe e Donaldit – S’e Luan Topi
18/05 19:31
Shpërthyen bombardimet, Arbër Zeka: Familja që na priti… – S’e Luan Topi
18/05 19:30
“Egla ka shkelur çdo parim”, fituesi i BB analizon lojtarët – S’e Luan Topi
18/05 19:30
“Liamin e dëmtoi burgu”, Arbri i përgjigjet Luizit – S’e Luan Topi
18/05 19:30
“Jam ende i DASHURUAR”, Blero flet mes emocionesh për Afronën – S’e Luan Topi
18/05 19:02
Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
18/05 19:01
Afrona e pyet për tradhtinë, Blero e pranon: Është e rëndë… – S’e Luan Topi
18/05 19:00
Dashuria që më ka thyer zemrën ka emër! Blero flet më troç se kurrë – S’e Luan Topi
18/05 19:00
Blero kërkon të bëhet sërish baba, por me cilën? Habit me deklaratën… – S’e Luan Topi
18/05 19:00
Ndodh për herë të parë, Blero merr surprizën e papritur dhe s’iu beson syve… – S’e Luan Topi
18/05 18:31
“Do largoheshim ose do burgoseshim”, periudha më e vështirë e Bleros – S’e Luan Topi
18/05 18:30
Pse Blero dhe Afrona shpërthejnë në lot përballë njëri-tjetrit? Shuhen pikëpyetjet – S’e Luan Topi
18/05 18:30
Blero: Kam punuar në restorant, kamarier dhe…/ Ja kujt ia dedikoj këngën e fundit – S’e Luan Topi
18/05 18:30
Rrëfimi ekskluziv i Bleros, a do të ribashkohet me Afronën?! – S’e Luan Topi
17/05 21:33
Xhelozia dhe shkelmat në karrierë, rrëfehet Drilon Hoxha! KRITIKA e Orit për Odiselën- S’e Luan Topi
11/05 19:31
Ori Nebijaj telefonon Odiselën për imitimin, ndërhyn dhe nëna! – S’e Luan Topi
11/05 19:31
Refuzimet në Portokalli, rrëfimi pa doreza i aktores: Kur më thoshin JO… – S’e Luan Topi
11/05 19:30
E pazakontë, aktorja i lexon letrën prekëse vajzës në studio, përlotet Erjona – S’e Luan Topi
11/05 19:30
“Kam gënjyer për prindërit”, Odisela siç nuk e njihnim – S’e Luan Topi
11/05 19:30