“Rama ARKMIKU i grekëve në HIMARË”/Analisti: Ja si e shfrytëzoi GREQIA vitin ’97 për të GLLABËRUAR..
10/07/2024 13:26

Të ftuar: Ben Andoni, analist Alban Daci, politolog Tema: Zgjedhjet në Himarë, PS garon me Tavon, PD ende pa emër "Breaking me Fiori Dardha", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale. Çdo ditë, nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, nën moderimin e Fiori Dardhës, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do te mundësohen diskutime në studio, lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit të aktualitetit.

Kur të bjeri JANULLATUS SHQIPËRIA dhe GREQIA nis luftën?/ A do kthehet BELERI më në BURG? | Breaking
15/07 19:34
DEPUTETËT amator nuk dinin ti bënin pyetje DUMANIT/ SHPËRTHEN avokati | Breaking
15/07 19:20
SYLVINHO i vë kushte për drejtimin e KOMBËTARES/ GAZETARI: Vlerë për kombëtaren | Breaking
15/07 19:18
SPANJA thyen rekordin/ ZBULOHET shuma marramendëse që morën futbollistët | Breaking
15/07 19:17
KUSH e do TRUMP të vdekur?/ AVOAKTI nuk përmbahet, ja plani djallëzor i DEMOKRATËVE | Breaking
15/07 19:16
BELERI KAMIKAZ i GREQISË u përdorë për…/ Ja plani i tij në STRASBURG | Breaking
15/07 19:15
BELERI në rrezik?/ ZBULOHET çfarë kërkon ai nga GREQIA, a do e shpëtoj MITSOTAKISI | Breaking
15/07 19:14
BASHA në kërkim të partisë së re/ GABA: Ka bërë disa takime me politikanë për koalicion | Breaking
15/07 18:34
BASHA nuk dorëzohet për të marrë PD/ GABA: Po presim rekursin nga gjykata | Breaking
15/07 18:33
ALIBEAJ nuk është divorcuar me BASHËN/ ZBULOHET aleanca e re me Nisma Thurje | Breaking
15/07 18:32
BIDEN tërhiqet nga gara, DONALD TRUMP nis…/ EKSPERTI: Ja cili është plani i republikanëve
15/07 17:52
DONALD TRUMP e sajoi vetë atentatin?/ ESKPERTI tregon skenarët e mundshëm | Breaking
15/07 17:52
TRONDITËSE / DONALD TRUMP u qëllua për…/ DEL sheshit e vërteta e çmendur | Breaking
15/07 17:51
BELERI do arratiset nga ATHINA?/ ZBULOHET skenari GREKË, ja shkresat | Breaking
15/07 17:49
ZBULOHEN bisedat mes BELERIT dhe MICOTAQIS/ Ja çfarë po ndodhë në ATHINË | Breaking
15/07 17:48
BOMBË/ HIMARIOTËT kanë nënën GREQI që i mbron, BELERI nuk përmbahet në ATHINË | Breaking
15/07 17:47
NDRYSHIME të mëdha në PS/ GJYLAMETI: Ju rrëfej sekretet e kongresit | Breaking
15/07 17:20
RAMA nis aksionin në PS/ GJYLAMETI: Po reformojmë PS dhe po bëjmë gjetje të reja pas tre mandatesh
15/07 17:20
REFORMA zgjedhore, PS nuk tërhiqet/ GJYLAMETI: Ja pse po përplasemi me PD | Breaking
15/07 17:19
NDRYSHIME në PS, reformat dhe emrat e rinj, BLERINA GJYLAMETI i rrëfen në BREAKING
15/07 17:18