Quizz-i në Wake Up
28/07/2022 09:40

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Bojaxhi: Shteti ju kërkon qytetarëve të bëjnë sakrificë pa marrë vetë asnjë masë
27/09 11:02
Wake Up/ Bojaxhi: Faturat 25 mijë lekëshe do të jenë standarde për shqiptarët gjatë dimrit
27/09 11:01
Wake Up/ Gjergj Bojaxhi: Dimri do të kushtoje shumë, shumica e shqiptarëve ngrohen me energj
27/09 11:00
Wake Up/ Sara Karaj flet për marrëdhënien me Lori Hoxhën, Armina Mevlanin dhe Sara Hoxhën
27/09 10:59
Wake Up/ Sara Karaj: Njerëzit që komentojnë negativisht janë të frustuar
27/09 10:58
Wake Up/ Bojaxhi: Faturat e energjisë, pensionistët më mirë të emigrojnë tek fëmijët
27/09 10:57
Wake Up/ Blogerja Sara Karaj tregon se çfarë e lëndon gjithmonë
27/09 10:51
Wake Up/ Ibrahimovic bëhet aktor filmash
27/09 10:51
Wake Up/ Blogerja Sara Karaj: Bashkëshorti u zhgënjye që fëmija i dytë nuk është vajzë
27/09 10:50
Wake Up/ Erdhi dimri, bëni dashuri me çorape veshur
27/09 10:49
Wake Up/ Peshku më helmues në botë
27/09 10:48
Wake Up/ Zbulohet vëllai i qenit të mbretëreshës Elizabeth!
27/09 10:46
Wake Up/ Kursimi i energjisë, Suedia mbyll kishat dhe saunat
27/09 10:45
Wake Up/ Gjergj Bojaxhi: Të paktën 150 mijë familje do të preken nga rritja e energjisë elektrike
27/09 10:44
Wake Up/ Blogerja Sara Karaj flet për shtatzëninë e dytë dhe tërheqjen nga intervistat
27/09 10:42
Wake Up/ Bojaxhi: Energjia u rrit nga lufta në Ukrainë dhe keqmenaxhimi
27/09 10:27
Wake Up/ Gjergj Bojaxhi: Dimri do të kushtoje shumë, shumica e shqiptarëve ngrohen me energj
27/09 10:26
Wake Up/ Gerta Heta: Diçka e madhe do më rikthejë sërish në muzikë
26/09 11:11
Wake Up/ Gerta Heta: Veçoj zërin e Bojken Lakos dhe Eno Popit
26/09 11:11
Wake Up/ Gerta Heta tregon përse pranoi të prezantojë emisionin “Hipokrati”
26/09 11:09