Qeqa Krelani ngacmon të ftuarin në studio, ja reagimi i tij – Procesi Sportiv, 1 Mars 2021
02/03/2021 00:30
Parashikimet e Ylli Agës: Ja kush del kampion dhe kush shkon në Europë-Procesi Sportiv,12 Prill 2021
13/04 00:30
Ana e Përputhen me unazë në dorë, ja përgjigjja e saj – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Mevlanin i lidhur me Ledianën, ja komenti epik i Ana Lleshit… – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Rishfaqet Eduart Ndocaj: Ja suksesi im më i madh – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Futbolli kundër Fidel Yllit, sherr në studio për zgjedhjet e KOKSH – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Prof Kabo sulmon lojtarët e Partizanit, “Janë skandalozë…” – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Habit Atalanta Kërçyku: Ja sa shanse ka Teuta të fitojë titullin – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Teuta merr kreun e vetme, ja ngjashmëritë me kampionët e 1994 – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Plas sherri, Fidel Ylli: O gjitholog mos u bëj… Duka po tallet – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Haxhi Ballgjini rikthen në memorie Teutën kampione “Këtë vit …” – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Viola Gjoleka “bie”në dashuri, djali që i mori zemrën luan Pingpong – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Kush është trajneri më i mirë i kampionatit? Plasin debatet! – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Kampionati shqiptar i pari në Europë sa i përket … – Procesi Sportiv, 12 Prill 2021
13/04 00:30
Redi Jupi analizon kampionatin, “Nuk do mërzitemi nga gara” – Procesi Sportiv, 5 Prill 2021
06/04 00:30
Shpërthen gazetari: Kombëtares jo pasaportat por t’i heqin uniformat – Procesi Sportiv
06/04 00:30
Kampionati, 5 ekipe në garë për titull, ja cila ka më shumë shance – Procesi Sportiv, 5 Prill 2021
06/04 00:30
PS-PD në sport, ja debati në studio që zhvilluan kandidatët – Procesi Sportiv, 5 Prill 2021
06/04 00:30
Goli më i bukur i javës, sulmuesi dribloi gjithë mbrojtjen – Procesi Sportiv, 5 Prill 2021
06/04 00:30
E rrallë, dy kandidatët e PS dhe PD i japin dorën njëri-tjetrit – Procesi Sportiv, 5 Prill 2021
06/04 00:30
Gara për votën, Gent Muça ja si do i kërkoj votën tifozëve të Partizanit – Procesi Sportiv
06/04 00:30