Promo | “Top Story” me Grida Duma, sonte në orën 21:00 në Top Channel!
06/12/2022 12:03

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Ekskluzive/ Vajzat denoncojnë ngacmimet seksuale të maniakëve në Qytetin Studenti – Top Story
09/02 01:30
“Ilaçi magjik për depresionin”, eksperti:Kujdes pas 3 javësh, ka efekt të kundërt
09/02 00:07
“Vajzën e kapën prej flokësh duke u larë në dush”, Duma lexon dëshminë rrënqethëse të studentes
09/02 00:06
E frikshme, Karamuço: Në Shqipëri ka 200 vetvrasje në vit, 4 herë më shumë se vrasjet
09/02 00:04
Rrëfimi i fortë i Albatros Rexhaj:Hyra në depresion, eca me 240 KM/H me makinë doja të fluturoja
08/02 23:53
Salaj:Shëndeti mendor është tabu, njerëzit mendojnë se janë të çmendur po u vizituan
08/02 23:52
Denoncoi ngacmimet seksuale, studentja: Nuk jam trime, por flas për vajzat që kanë frikë
08/02 23:46
Salaj: Unë e respektoj uniformën e Policisë, por ju tregoj rastet e abuzimeve të tyre seksuale
08/02 23:45
Studentja: Në murin e qytetit studenti denoncuam manjakët, na mbyllën dyert me kyç
08/02 23:44
“Viktimat seksuale, duhen pritur mirë, Treska: Më shumë denoncojnë tek psikologët sesa në Polici
08/02 23:43
E denoncuan studentet, Policia e Shtetit për Top Story: Asnjë referim s’ka ardhur tek ne – Top Story
08/02 23:41
Psikologia flet për ngacmimet seksuale: Shoqëria është e frustruar – Top Story
08/02 23:16
“Vajza thotë po denoncova bëhem k*rvë”, Rexhaj: Nuk kanë guxim të shkojnë në Polici
08/02 23:13
Dëshmia e fortë, Rexhaj: Në Qytet Studenti manjakët masturbohen para vajzave – Top Story
08/02 23:11
Monika Stafa: Shoqëria jonë e frikësuar për të denoncuar ngacmimet seksuale – Top Story
08/02 23:10
Salaj thirrje Policisë: Kamerat që i hoqët krimit, instalojini në Qytet Studenti
08/02 22:56
Akuza e fortë e studentes: Në Qytet Studenti ka zona ku Policia nuk guxon të hyj
08/02 22:46
“Polici e ngacmoi seksualisht studenten”,aktivistja: Shkoi të denonconte maniakun
08/02 22:42
Aktivistja tregon dëshmitë e vajzave: Ngacmohen seksualisht dhe askush nuk reagon
08/02 22:41
Karamuço: Tre policë u vranë në Qytetin Studenti, një vajzë u masakrua, të tjerat u trafikuan
08/02 22:40