Prekëse / “Refuzoi atësinë e fëmijës. Isha gati për vetvrasje”. Historia që i përloti të gjithë
19/03/2023 16:14

Rubrika : Nevina Shtylla Paneli: Edi Manushi, Zefina Hasani Mama Single është rubrika më e re në “E Diell, në të cilën histori jetësore të vështira për tu thënë dhe përballuar do të shfaqen përpara publikut. Ngjarje tronditëse dhe rrëfime prekëse nga gra dhe vajza shumë të forta do të vijnë si mesazhe të forta se vështirësitë gjatë jetës janë të shumta, por gjithnjë duhet të gjesh forcën të ecesh përpara ashtu siç kanë bërë edhe vajzat e MAMA SINGLE.

Plas debati Cako-Mane, Perëndimi na solli prostitucion – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Arrestimi i Trump! Alfred Cako: Ja kush fshihet prapa – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Episodi i plotë: E Diell 26 mars 2023 Entertainment Show
26/03 19:30
Pakti Kosovë-Serbi, Alfred Cako tregon qëllimet e ndërkombëtarëve – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka jep lajmin bombastik për Albin Kurtin – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Alfred Cako si Luizi, Milaimi si Qetësori ndërsa Vlera si E… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Pakti Rusi-Kinë! Alfred Cako: Rasti i parë që perëndimi… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Zbulohet arsyeja! Ja pse Vuçic nuk e firmosi paktin – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Alfred Cako më zhgënjeu, ja çfarë vendosën Rusia dhe Kina – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Bomba e Bledi Manes: Kur u ndanë kufijtë në 1913 janë përdorur eskorta – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Sofia Loren ka qënë e dashura e Titos – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Vlerë Gjakova: Do jem e para që do kundërshtoj Albin Kurtin nëse… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Hamshorët kosovarë kanë bërë namin në p… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Marrëveshja e Ohërit, luftë apo paqe? Boshti i ri gjeopolitik Kinë-Rusi – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Kriza bankare në USA, Alfred Cako tregon planin diabolik – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Eskluzive! A kishte një marrëveshje në Ohër? Ja reagimi i Milaim Zekës – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Hija e Putin dhe diferencat e BE-së në Ohër – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Putin-Xi Jinping! Koinçidenca e frikshme me datë e takimit – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka i vë vulën ” Ja lojërat që po bën Albin Kurti”- E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Korab Shaqiri – Udhët e mia – E Diell 26.03.2023
26/03 18:35