“Po hyre në Shqipëri nuk del dot”, avokati tregon emocionet e finales Roma-Feyenoord-Shqipëria Live
26/05/2022 16:06

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Nga Dashi te Luani, horoskopi për muajin Korrik, surpriza – Shqipëria Live
29/06 16:38
Nga Virgjëresha te Peshqit, muaj korriku është me fat për këto shenja-Shqipëria Live
29/06 16:38
Historia e pazakontë, si Enver Hoxha hoqi dy mësuesit për njollë në biografi – Shqipëria Live
29/06 16:29
“U larguan të gjithë nga mësimi dhe askush s’ tregonte”,matura mblidhet pas 56 vitesh-Shqipëria Live
29/06 16:29
“U dashurua me mësuesen”, historia e maturantit që u martua me mësuesen – Shqipëria Live
29/06 16:28
“Për herë të parë pimë birrë në maturë në 1966 dhe na u duk e shpifur”- Shqipëria Live
29/06 16:28
Historia e djaloshit që dedikoi një poezi për vajzën që donte, ajo se mori vesh kurrë-Shqipëria Live
29/06 16:27
“Influencojnë rusët”, sherri mes deputetëve maqedonas, flet pedagogu-Shqipëria Live
29/06 15:58
Arbër Ademi godet deputetët, Sinani: S’i t’i dërgoj fëmijët tek një pedagog si ai? -Shqipëria Live
29/06 15:58
“Përralla me mbret”, analisti: Ademi nuk është hero se u tregua trim me maqedonasit-Shqipëria Live
29/06 15:50
Arbër Ademin goditi me filxhan deputetet e opozitës, gazetar tregon arsyen – Shqipëria Live
29/06 15:49
“Dhunë psikologjike” reperi tregon për divorcin nga gruaja: S’më lë t’i shoh fëmijët-Shqipëria Live
29/06 15:40
“Kam 4 vite pa i parë fëmijët, më qan shpirti” reperi shqiptar tregon historinë e tij-Shqipëria Live
29/06 15:39
“Kisha varësi nga kokaina për dy vite” reperi tregon pjesën e errët të jetës së tij – Shqipëria Live
29/06 15:38
“Droga më rrënoi”, Antwa tregon vuajtjet dhe mënyrë se si e la kokainën – Shqipëria Live
29/06 15:37
” Kam tentuar të vras veten”, reperi shqiptar tregon momentin e vështirë – Shqipëria Live
29/06 15:37
“Nuk do e humbim gjakun e motrës…”, vëllai rrëfen dramën e vrasjes së të resë-Shqipëria Live
29/06 15:34
“Kushëriri e çoi në bjeshkë, e vrau me dy plumba”, burgim të përjetshëm për vrasësin-Shqipëria Live
29/06 15:33
“Motrën ma vranë në bashkëpunim, pse nuk zbardhet e plotë”, vëllai hedh akuza – Shqipëria Live
29/06 15:31
Binjakët punë të re,Luani para,Bricjapi dashuri,parashikimi Korrikut-Shqipëria Live 29 Qershor 2022
29/06 15:04