‘Po e menaxhon shume keq krizen e cmimeve’ Minxhozi: Rama duket se eshte mbyllur ne nje kulle
29/09/2022 22:03
“Jo bre, ku bre”, Buzhala i bie tavolinës: Rama është personi kyç që përmendet me Deripaskën
02/02 23:06
Eksluzive/ Edi Rama flet për agjentin e FBI dhe paratë ruse – Top Story
02/02 23:05
Buzhala paralajmëron thellim të çështjes McGonigal: Kongresi nisi hetimet
02/02 22:53
Bushka përplaset me Boçin: Ju drejtoheni nga një ‘non-grata’, pse vini kasetën?-Top Story
02/02 22:52
Boçi nxjerr dokumentin e FBI: Ramës do t’i kontrollojnë telefonin dhe emailet – Top Story
02/02 22:43
Deklarata e fortë e Spahiut: Rama do thirret nga SHBA, si dëshmitar në dosjen McGonigal
02/02 22:36
Buzhala flet për pyetjen që la pa fjalë Ramën: Aty ngeci, SHBA po heton vetëm atë
02/02 22:21
“E ka fytyrën e zezë”, Bushka replikë me Boçin: Nuk përmendet fare Rama në dosje
02/02 22:17
Buzhala ironizon deputeten e PS: Mos prit që Rama të marr thesin me para dhe të korruptojë FBI
02/02 22:12
Deklarata e fortë e Boçit: Rama me histori kaubojsash, ka paguar për goditur PD
02/02 22:05
Boçi sqaron pozitat e Ramës: Është nën hetim nga FBI, ka kryer vepra penale
02/02 22:02
Rama shpërthen ndaj PD: Duan të më kthejnë në kukull ruse ata që janë vegla të Rusisë
02/02 21:55
I trembeni një hetimi nga SPAK? Rama: Këtu nuk ka çështje fare – Top Story
02/02 21:54
Pse u përfshive ti në akt-akuzë dhe jo të tjerët? Rama: Duhen pyetur ata që kanë krijuar akuzën
02/02 21:54
Rama: Do ha drekë dhe do pi kafe sërish me Mcgonigal, nuk kam punë me jetën e tij
02/02 21:53
Rama: Qeveria ime nuk ka paguar asgjë kundër PD, s’kishim asnjë interes të dëmtonim opozitën
02/02 21:53
Rama po e them troç: S’kishim asnjë letër për financimet ruse, dokumentat do ia jepja Mcgonigal
02/02 21:36
Rama: Ky skandal që pretendon opozita, s’do prodhojë asnjë bisht miu – Top Story
02/02 21:35
“S’kam asnjë lidhje me oligarkun rus”, Rama: Nuk kam folur kurrë me zyrtarin e FBI për atë person
02/02 21:33
Rama: Nuk jam pyetur kurrë në SHBA për çështjen, akuzat i mësova nga gazetari amerikan
02/02 21:25