Përplasen keq Bledi dhe Alesia Bami. Kjo e fundit e përzë nga emisioni“E Diell”, 11 Prill 2021
12/04/2021 09:02

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Bledi Mane

Konkurentes i bie të fikët në puntatën e parë të She’s on top“E Diell”, 09 Maj 2021
10/05 09:37
Top Channel/ Momenti kur raketa kineze bie mbi oqean, ja kur kaloi mbi Shqipëri!
10/05 09:37
A e pëlqen mami I Andit Melisën? Ja përgjigjja“E Diell”, 09 Maj 2021
10/05 09:36
Kriset “çifti” Gilberta-Ilir, Olti tenton të puthë Linditën në buzë – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:13
Olti tenton të puthë në buzë Linditën, ja si reagon ajo – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:13
Iliri i këndon Lindës në takim, ja si reagon Gilberta – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:12
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot – Përputhen 7 Maj
08/05 09:32
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët – Përputhen, 7 Maj 2021
08/05 09:31
Bora preket teksa vijon prezantimin e programit – Përputhen, 7 Maj 2021
08/05 09:30
Po kristalizohen çifte të reja?! Thumbime dhe përçarje mes konkurrentëve – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28
Mevlani dhe Ledjana javën e shkuar shkuan për të zgjedhur unazën? – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28
A hyri Sara në mes të Geljanit dhe Sindit, që po nisnin një histori të re? – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:27
Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Antonela lë studion, Atdheu e ndjek nga mbrapa – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Atdheu nuk lë rast pa ngacmuar Sarën – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen
04/05 09:03
Çfarë u tha mes Arjanit dhe Sindit, në përballje​ – Përputhen, 3 Maj 2021
04/05 09:00
Bledi Mane ja kërkon live modeles në studio “E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Habit Ana 1: “Për fëmijën e fal tradhëtin딓E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Portokalli, 2 Maj 2021 – S.Show ( Opozita )
03/05 08:55