Përballja e parë mes Teas, Andit dhe Melisës “E Diell”, 16 Maj 2021
17/05/2021 09:13

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Mand Peza, Tea Trifoni, Graciano Tagani, Dea Mishel, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Melisa Lleshi

Lindita “çmend” Luanin, del nga makina dhe kërcen në rrugë gjatë takimit – Përputhen +40
20/06 09:10
Lindita provokon Luanin në takim, Stela nuk e pëlqen – Përputhen +40, 19 Qershor 2021
20/06 09:09
Armando: Kam fakte bombë për konkurrentët – Përputhen +40, 19 Qershor 2021
20/06 09:09
Çimi dhe Stela deklarohen për njeri-tjetrin, Armando përlotet, Lindita xhindoset – Përputhen +40
19/06 10:03
Blerimi i drejtohet Antonelës: Kam ndryshuar mendim për ty – Top Arena
19/06 10:02
Më në fund Stela deklarohet, Çimi i lumtur e puth në buzë – Përputhen +40, 18 Qershor 2021
19/06 10:01
Çimi pranon se është ftohur nga Stela, Lindita nxiton dhe i jep një përqafim – Përputhen +40
18/06 09:43
Alesia Bami rrëzohet në hapjen e spektaklit/ Top Arena
18/06 09:42
Lindita përqafon Çimin, Stela nuk e pëlqen fare gjestin – Përputhen +40, 17 Qershor 2021
18/06 09:42
Samiu dhe Linda: Ndihemi të përdorur nga Gilberta dhe Iliri – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:16
Je femër e lehtë! Linda acarohet me Linditën: Ule zërin me mua – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Një takim më romantik se kaq nuk e kishim parë në Për’Puthen +40 – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Një puthje në buzë, Gilberta gjendet në befasi nga veprimi Ilirit – Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Modelja sulmon Antonelën: Nuk je më e bukur se unë…/ Top Arena
16/06 09:00
Giuseppe tenton të puth “me zor” në buzë Shqipen, ja si reagoi ajo – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Shqipja takon familjen e Rolandit, bëhet serioze marrëdhënia e tyre – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Top Arena / Hyrja e sikletshme e Melisës në Top Arena
15/06 09:31
Top Arena/ Mevlani surprizë Antonelës në Top Arena / Antonela : je djali më romantik që kam njohur
14/06 09:20
N’fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021
14/06 09:20