Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06/2021 09:00

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Top Channel/ Shiu artificial i Dubait, situata del nga kontrollit- rrezik në disa zona!
23/07 09:22
Edicioni Informativ, 22 Korrik 2021, Ora 19:30
23/07 09:21
Top Channel/ Kush po e minon dialogun? “Viktima” Vuçiç lëshon kërcënimin e fortë për Kosovën
23/07 09:21
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
22/07 09:30
Top Channel/Erdhi dita t`i kthejmë nderin,vëllezërit shqiptarë në ndihmë të gjermanëve të përmbytur!
22/07 09:29
Top News-Temperaturat deri në 49°C/ Dubai krijon ‘shiun artificial’, stimulon reshjet
22/07 09:29
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
21/07 21:12
Breaking | Mevlani i Për’puthen thyen heshtjen zbulon gjithçka pas deklaratës së Ledjanës | Top News
21/07 09:18
Top Channel/ Me 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Policia u zë pritë në Vlorë
21/07 09:18
Top News – Ndërtesa më e lartë e banuar në BE/ Përfundon në Spanjë pas 17 vitesh punime
21/07 09:18
Top News – Komshiu shpëton çiftin nga mbytja/ Burri austriak nuk kursehet për bashkëshortët turq
20/07 09:05
Top News – Një tornado mushkonjash/ Momenti tmerrues kur errësojnë edhe diellin
20/07 09:05
Top Channel/ Dielli lëshon flakën e pazakontë, shkencëtarët të shqetësuar!
20/07 09:05
Finalja e madhe.. Ja vajza fituese e ato që fituan vend pune në Top Channel “E Diell” 18 Korrik 2021
19/07 09:07
‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë – 18 Korrik 2021
19/07 09:06
N’fermë: Tea Trifoni zbulon të dashurin; a ka ndodhur puthja mes tyre? “E Diell” 18 Korrik 2021
19/07 09:06
Top Channel/ 150 viktima në Gjermani/ Kërkime intensive për të mbijetuar të përmbytjeve
18/07 10:08
Top News – ‘Kthe drogën ose do të vras vëllanë’/ Telefonata e baronit dhe zhdukja e Jan Prengës
18/07 10:07
Edicioni Informativ, 17 Korrik 2021, Ora 15:00
18/07 10:07
Top News – Vëlla e motër ‘fundosin’ zyrtarët/ Përgjimi i prokurorit nxjerr zbuluar zv.ministren
16/07 09:13