Pas Covid-19, kur do ndodhë pandemia e radhës?/ Wake Up
01/11/2023 10:35

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Roberto Baggio goditet në kokë, 5 grabitës futen në shtëpinë e tij! / Wake Up
21/06 10:34
Quizz me shkodran’, Jul Deda nuk njeh Luiz Ejllin! / Wake Up
21/06 10:25
Jul Deda baba për herë të tretë? Mbani frymën me përgjigjen e tij… / Wake Up
21/06 10:24
Jul Deda: Heidi premtoi se do më marrë në telefon, nuk e ka bërë! Kam konsideratë për të / Wake Up
21/06 10:22
A do rikthehet Jul Deda në Top Channel? Logo e dashur për mua dhe… / Wake Up
21/06 10:19
Loja në wake Up/ Pas ca gotash, Tiku tha shumë perla dhe disa shtrak-shtruk. / Wake Up
21/06 09:55
Ju digjet lëkura në plazh? Ja çfarë duhet të bëni menjëherë! / Wake Up
21/06 09:51
Erjona Shehu: Kremi i diellit të aplikohet çdo 60 minuta në fytyrë, në trup çdo dy orë / Wake Up
21/06 09:50
A duhet t’i përdorim vajrat nxirës? Po ato të bëra në kushte shtëpie? Flet dermatologia / Wake Up
21/06 09:42
Alergjitë nga dielli, si t’i kuptojmë? Simptomat që shfaqen janë këto… / Wake Up
21/06 09:41
26 vite martesë/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi në proces divorci. Zbulohen arsyet! / Wake Up
21/06 09:22
Justin Timberlake bëhet meme, polici që e arrestoi nuk e njohu! / Wake Up
21/06 09:21
Sot dita më e nxehtë e muajit, 41 gradë Celcius. Kujdes, evitoni oraret e pikut! / Wake Up
21/06 09:19
Cili mendoni se është ekipi më i fortë në Euro 2024? / Wake Up
21/06 09:16
Shkurte Fejza: Më dridhet zemra kur këndoj “Mora fjalë”,nuk i festoja ditëlindjen fëmijëve!/ Wake Up
20/06 10:48
Historike/ Futbollistët heqin dorë nga shpërblimet për t’u barazuar me gratë!/ Wake Up
20/06 10:35
Shkurte Fejza rrëfen emocionet e ndeshjes së Shqipërisë: Sy e veshë jemi tek ata!/ Wake Up
20/06 10:33
Shkurte Fejza feston sonte 50 vite karrierë me koncert madhështor në Tiranë!/ Wake Up
20/06 10:28
Altin Rraklli: 6 minuta më shumë, Shqipëria do fitonte me Kroacinë!/ Wake Up
20/06 10:27
Loja në Wake Up/ Shefi ngriti zërin për të thirrur shtrak-shtruk e tij besnik/ Wake Up
20/06 10:03