Parashikimi i motit/ Ulen sërish temperaturat, por moti mbetet i kthjellët
28/05/2021 07:58

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm, por në zonat malore mund të ketë edhe reshje të izoluara shiu.

Wake Up/ Sipas statistikave, meshkujt inteligjentë e kanë të tillë këtë…
23/09 11:11
Wake Up/ Deborah Keçi: Arbër Çepani “50 mijë euroshi im” në “Dancing with the Stars”
23/09 11:02
Wake Up/ Deborah Keçi: Nuk kam frikë nga konkurentët në “Dancing with the Stars“
23/09 11:02
Wake Up/ Keçi për “DWTS”: Bëjmë prova intensive saqë kam dhimbje muskujsh
23/09 11:00
Wake Up/ Në Mokër këtë fundjavë për ushqim, raki e festë!
23/09 10:36
Wake Up/ Deborah Keçi:“Dancing with the Stars,” sfidë për mua, partneri im më i miri
23/09 10:34
Wake Up/ Gazetari Zeka: Vuçiç sillet me ndërkombëtarët si nusja natën e pare
23/09 09:59
Wake Up/ Gazetari Zeka: Na u desh lufta e Ukrainës për të kuptuar që Putin ka udhëhequr Evropën
23/09 09:58
Wake Up/ Gazetari Zeka: Nuk ka luftë, Vuçiç sheh vetëm ëndrra
23/09 09:57
Wake Up/ Deklarta e Vuçiç, pas Ukrainës në luftë e gjitha bota
23/09 09:44
Wake Up/ Zgjimi me Ray Charles, mbretin e muzikës soul!
23/09 09:32
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Burrat kërkojnë divorc sepse gratë si plotësojnë sekskualisht
22/09 11:15
Wake Up/ Avokatja Bozheku tregon vitet kur çiftet shkojnë në krizë martesore
22/09 11:12
Wake Up/ Avokatja: Në Shqipëri ka shumë çifte që jetojnë për sy të botës
22/09 11:08
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Ka një shpërthim divorcesh në këtë periudhë
22/09 10:52
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Gruaja ndau burrin për rrogën
22/09 10:51
Wake Up/ E pabesueshme/ Avokatja tregon për çfarë grinden më shumë çiftet sot!
22/09 10:47
Wake Up/ Agjenti imobiliar: 30% e njerëzve i blejnë me kredi shtëpitë
22/09 10:20
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Nordikët po blejnë apartamente në Shqipëri
22/09 10:19
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Mjekët, dentistët dhe juristët po blejnë më shumë se një shtëpi
22/09 10:18