Parashikimi i motit/ Rikthehet vera në mesin e shtatorit, diell dhe temperatura deri në 32 gradë
14/09/2021 07:41

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 13°C në 25°C, në zonat e ulëta nga 20°C në 31°C dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 32°C.

Kiara Tito nis një fushatë të re, sjell “teamluki” në Twitter/ Wake Up
31/03 11:20
Elon Musk: Inteligjenca Artificiale rrezik për njerzimin/ Wake Up
31/03 11:16
Kiara e fiksuar pas cigares elektronike, si e shpjegon eksperti?/ Wake Up
31/03 11:10
Politikanja shqiptare me zërin më seksi/ Wake Up
31/03 11:02
Si ta kuptojmë kur një vajzë po flirton?/ Wake Up
31/03 11:00
Luiz Ejlli ka eksperiencë me kamerën, çfarë tregon qendrimi i tij në spektakël?/ Wake Up
31/03 10:55
Moderatorët shqiptarë që përdorin gjuhën e trupit/ Wake Up
31/03 10:50
Erion Muça:“Të dali çfarë të dali”, sektori privat pa strategji/ Wake Up
31/03 10:50
Erion Muça: Sektori privat, trajtimi i punonjësve me probleme/ Wake Up
31/03 10:49
Eksperti: Rritja e pagës 900 euro nxit informalitetin në punë dhe çmimet/ Wake Up
31/03 10:45
Eksperti: Shumë sektorë në Shqipëri mungesë punonjësish. Ofrojnë paga minimale/ Wake Up
31/03 10:45
Erion Muça: Paga 900 euro, ku do gjenden lekët?/ Wake Up
31/03 10:44
Rritja e pagës e mundur për administratën publike/ Wake Up
31/03 10:44
Çfarë tregojnë rrudhat në fytyrën tuaj?/ Wake Up
31/03 10:40
Erion Muça: “Hallet” e tregut të punës, pensionistët përballë të rinjve/ Wake Up
31/03 10:11
Olta e izoluar nga banorët, pasojë e agresivitetit të saj!/ Wake Up
31/03 10:09
Çfarë nuk dëgjuat në telefonatën e Luizit me nënën/ Wake Up
31/03 10:09
Banorët e BBV bëjnë telefonta me të afërmit e tyre, ja “çudia”…/ Wake Up
31/03 10:07
“World Education Fair”, panairi më i madh për studime jashtë vendit/ Wake Up
31/03 09:59
Cila këngë nuk ju është mërzitur asnjëherë?/ Wake Up
31/03 09:59