Paloma për ‘ciftin’ Semi-Donald:”Do ishte e turpshme, veç po janë çmendur” – Big Brother Albania Vip
21/10/2021 09:59

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 03 Dhjetor 2021
04/12 02:29
Big Brother Albania Vip, 3 Dhjetor 2021, Pjesa 6
04/12 00:50
Një sistem zinxhir nxjerr dy banorë në televotim – Big Brother Albania Vip
04/12 00:48
Nis festa në shtëpi, Ylli Baka ndez atmosferën – Big Brother Albania Vip
04/12 00:46
Big Brother Albania Vip, 3 Dhjetor 2021, Pjesa 4
04/12 00:45
Big Brother Albania Vip, 3 Dhjetor 2021, Pjesa 5
04/12 00:45
Valon Shehu eleminohet nga “BBV” – Big Brother Albania Vip
04/12 00:41
Iliri i përlotur dëgjon zërin e vajzës së tij – Big Brother Albania Vip
04/12 00:36
A e ka realizuar Iliri me sukses misionin e “Vëllait të Madh” – Big Brother Albania Vip
04/12 00:30
Big Brother Albania Vip, 3 Dhjetor 2021, Pjesa 3
04/12 00:30
Valoni pas eleminimit: Doja të qëndroja më gjatë – Big Brother Albania Vip
04/12 00:29
Me doreza boksi, “Big Mama” bëhet pjesë e shtëpisë – Big Brother Albania Vip
04/12 00:24
“Nuk po tallem!”/ Donaldi dhe Beatrix në Dhomën e Rrëfimit – Big Brother Albania Vip
04/12 00:23
Një sërfist i bashkohet shtëpisë së “BBV” – Big Brother Albania Vip
04/12 00:11
Banorët komentojnë raportin Donald- Beatrix – Big Brother Albania Vip
04/12 00:10
Donaldi ngushëllon Beatrix: Nuk ke asnjë faj – Big Brother Albania Vip
04/12 00:06
Mamaja e këshillon Beatrix nëpërmjet një letre – Big Brother Albania Vip
04/12 00:06
Beatrix për Donaldin: Ndjenjat e mia nuk ndryshojnë – Big Brother Albania Vip
04/12 00:04
Brenda një trekëndëshi dashurie, Beatrix rrëfen ndjenjat e saj – Big Brother Albania Vip
04/12 00:02
Big Brother Albania Vip, 3 Dhjetor 2021, Pjesa 2
04/12 00:00