Paloma nis të thumbojë Donaldin – Big Brother Albania Vip
14/10/2021 12:24

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Monika për Semin: “ Refuzova përqafimin e saj” – Big Brother Albania Vip
27/10 23:18
Semi dhe Donaldi ia dalin me sukses – Big Brother Albania Vip
27/10 23:17
Monika për Donaldin: “Më ka ofenduar shumë” – Big Brother Albania Vip
27/10 23:17
Sheila dhe Ariola në varkë – Big Brother Albania Vip
27/10 23:16
Iliri dhe Sabiani përfundojnë në ujë – Big Brother Albania Vip
27/10 23:16
Bie gongu, nis prova javore – Big Brother Albania Vip
27/10 22:50
Arditi tregon: “Monika as hëngri, as piu” – Big Brother Albania Vip
27/10 22:50
“Monika u bë shumë keq” Semi i tregon Donaldit – Big Brother Albania Vip
27/10 22:49
Një përqafim i ngrohtë mes Fifit dhe Semit ​- Big Brother Albania Vi
27/10 22:48
Dënimi për banorët mbaroi – Big Brother Albania Vip
27/10 22:46
“A do jenë ata më të fortë?” pyet Semi – Big Brother Albania Vip
27/10 22:45
Banorët ndahen për provën e javës – Big Brother Albania Vip
27/10 20:59
Vajzat flasin për dhunën – Big Brother Albania Vip
27/10 20:57
Cila do të jetë prova javore? – Big Brother Albania Vip
27/10 20:57
Semi për banoret e reja: “Tani luhet lojë” – Big Brother Albania Vip
27/10 20:57
Banorët flasin për dënimin – Big Brother Albania Vip
27/10 20:56
Sabiani: “Kam fobi nga martesa” – Big Brother Albania Vip
27/10 20:04
Graniti i jep xhupim e tij Semit – Big Brother Albania Vip
27/10 20:04
Banorët sajojnë një lojë në dhomën e dënimeve – Big Brother Albania Vip
27/10 20:04
Semi për Palomën: “Ku bie në qetësi ajo! ​- Big Brother Albania Vi
27/10 20:03