OSHEE, 20 milionë dollarë investim për cilësinë e shërbimit
04/10/2016 00:00

Administratori i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), Adrian Çela, gjatë përurimit të shërbimit të ri të kujdesit ndaj klientit në qytetin e Shkodrës, e përzgjedhur mes 14 qendrave të kujdesit ndaj klientit ku po zbatohet projekti “Sistemi i menaxhimit”, theksoi se ky projekt do të zbatohet në të gjithë vendin për modernizimin e të gjitha qendrave të kujdesit ndaj klientit, ndërsa deri në vitin 2017 do të investohen 20 milionë dollarë në përmisimin e cilësisë së shërbimit në gjithë rajonin.

Top News-Rrëfimi ndryshe i kryeministrit Rama/ Në ‘e Diell’ tregon për momente të panjohura nga jeta
19/04 14:42
Top Channel/ Komiteti merr vendimin: Kush vjen nga Greqia e Maqedonia karantinë dy javë!
19/04 14:26
Top News – Majko sqaron ftesën e Ramës/ ‘LSI nuk është parti e lehtë, i urojmë fat Bashës’
19/04 13:51
Top News – Rama jep lajmin e mire/ Pritet të zbresin në Rinas 208 mijë doza vaksinash
19/04 13:16
Top Channel/ Përfshihet nga flakët lokali pranë prefektures, në Fier
19/04 13:11
Top News – KPK shkarkon Kolë Hysenaj/ Prokurori nuk arriti të justifikonte 260 milionë lekë
19/04 13:07
Top News – Meta akuza ndaj qeverisë/ Bën apel për rivendosjen e shtetit të së drejtës
19/04 13:06
Top News – Rrëfet patronazhisti në “Breaking”/ ‘Patronazhimi, një sondazh i kryer vullnetarisht’
19/04 13:05
Top Channel/ Ambasadorët në Elbasan. 1 javë para zgjedhjeve takojnë drejtuesit e fushatës së partive
19/04 13:03
Top Channel/ Moti i paqëndrueshëm në ditët në vijim, por do të ketë rritje temperaturash
19/04 13:02
Top Channel/ Lezhë, vijon vaksnimi me të moshuarit dhe punonjësit e hoteleri turizmit
19/04 13:01
Top Channel/ Vijon vaksinimi i punonjësve të hoteleve në Durrës e të moshuarve
19/04 13:01
Top Channel/ Vaksinohen pacientët e dializës në Gjirokastër
19/04 13:01
Top News – Shtyhet afati i hapjes së Kapshticës/ Greqi, masat anticovid mbyllin pikën kufitare
19/04 12:49
Top Channel/ Papunësia e bëri artiste. Historia e artizanes nga Bulqiza
19/04 12:47
Top News – Operacion antidrogë në Korçë/ Kapen dhe arrestohen në flagrancë 3 shtetas
19/04 12:45
Top News – Përplasi 10-vjeçaren në Bulqizë/ Arrestohet 32-vjeçari, policia- ishte i dehur
19/04 12:24
Top News – ‘Ju presim si kryeministër këtu’/ Basha bisedë online me partinë konservatore britanike
19/04 12:07
Top News – Parandalohet vrasja e çiftit/ Policia e Tiranës jep detajet se si nisi konflikti
19/04 11:35
Top News – Shpërthimi me eksploziv/ Fushë Krujë, policia shoqërohen disa të dyshuar
19/04 11:32