Opinionistët komentojnë zgjedhjen Ilirit – Big Brother Albania Vip
20/10/2021 00:47

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Hallakatem por tek grupi shkoj”, Monika bisedon me Sabianin dhe Ilirin – Big Brother Albania Vip
06/12 14:08
“Kush ka hyrë në fillim është lodhur”, Meridiani bisedon me Pajtimin – Big Brother Albania Vip
06/12 14:06
Pajtimi: Këtu respekti merret për dobësi – Big Brother Albania Vip
06/12 14:06
Dikush i ka hedhur oriz në krevat/Pajtimi nervozohet – Big Brother Albania Vip
06/12 09:40
“Nuk mund ta prekësh nga shala”/Pajtimi dhe Donaldi rreng Sarës – Big Brother Albania Vip
06/12 09:39
“Ai tha do na thyej pllakat Einxhel”/Vajzat bisedojnë për banorët – Big Brother Albania Vip
06/12 09:39
Claudio dhe Antonela flirtojnë/Big mama dënohet – Big Brother Albania Vip
06/12 09:35
Einxhel dhe Sara bisedojnë/Për kë po flasin? – Big Brother Albania Vip
06/12 09:35
Rrengun e rradhës e bën Iliri/Hedh oriz në krevatin e Donaldit – Big Brother Albania Vip
06/12 09:34
Iliri dhe Antonela pëshpërisin dhe flasin me kode italisht – Big Brother Albania Vip
06/12 09:33
Ndizet Atmosfera/Vajzat kërcejnë e këndojnë në oborr – Big Brother Albania Vip
06/12 09:32
Djemtë me robdishane, vajzat i komentojnë – Big Brother Albania Vip
06/12 00:00
Djemtë i punojnë vajzave një rreng – Big Brother Albania Vip
05/12 23:58
Sarah dhe Monika imitojnë djemtë – Big Brother Albania Vip
05/12 23:57
Einxhel për Ilirin: Është super acarues – Big Brother Albania Vip
05/12 23:56
Sabiani revoltohet gjatë provave: Të zhvishemi të gjithë – Big Brother Albania Vip
05/12 23:56
“Na lër rradhë”/ Sarah revoltohet nga protagonizmi i Einxhel – Big Brother Albania Vip
05/12 22:05
“Është me dy fytyra”, Beniada sqarohet me Monikën – Big Brother Albania Vip
05/12 22:05
Vajzat nisin provat për imitimin e tyre – Big Brother Albania Vip
05/12 22:05
Djemtë bëjnë tifozllëk teksa vajzat kryejnë provat e kërcimit – Big Brother Albania Vip
05/12 22:04