Një jetë i lidhur me tokën/ 70 vjeçari në Llakatund të Vlorës që sjell risi në pemtari
27/10/2019 20:06

70 vjeçari Qazim Mehmeti e ka lidhur jetën me tokën e tij, në fshatin Llakatund të Vlorës. Në parcelën e tij disa hektareshe gjen pemtari të ndryshme.

Top Channel/ “Opera e Tiranës” sonte në Exclusive, dokumentari me mbresat dhe kujtimet e artistëve
26/09 12:29
Top Channel/ Fillon Tirana Intenational Film/ Nata e parë është çelur nga premiera e filmit Zgjoi
25/09 19:57
Top Channel/ Në ankand “Vjeshta” e Vangjush Mios/ Piktura e vitit 1939 me çmimin 12 mijë euro
25/09 15:20
Top Channel/ Ekspozita “Nana”/ Punime që kanë nisur të krijohen nga vitet ’80
25/09 12:37
Top Channel/ Dy shfaqje baleti në Tiranë/ Të krijuara nga koreografi Angjelin Prelocaj
23/09 19:56
Top Channel/ Ekspozita e më të klikuarve/ Fotot e personazheve më të njohur nga të gjitha fushat
22/09 19:58
Top Channel/ Festival filmi në Tiranë, temat prekin pandeminë dhe kërcënimet nën regjimin taleban
22/09 16:32
Top Channel/ Elhaida, në tiranë me Cioccante/ Këngëtarja prezanton albumin e saj “Zanin”
21/09 20:06
Top News – Elhaida Dani me album te ri / Prezanton ‘ZanIn’ në Tiranë me Riccardo Coccianten
21/09 13:46
Top Channel/ Skulptura për shokët! Iu vranë në aksident artistit, hap ekspozitë për ndërgjegjësim
21/09 12:36
Top Channel/ Bateristi 7-vjeçar që luan “rock”/ Nxënësi i shkëlqyer që interpreton me të mëdhenjtë
19/09 21:00
Top Channel/ 40 vjet me gjilpërë e grep/ Artizania e mësoi zanatin nga gjyshja që kur ishte 7 vjeç
19/09 20:50
Top Channel/Instrumentistët e Kosovës në Vlorë! Artistët nga Prishtina emocionojnë qytetin bregdetar
19/09 12:51
Top Channel/ Vepra e Sali Shijakut në Artkand/ Prezantohen pikturat në ekranin e Top Channel
18/09 19:58
Top Channel/ Sonte këndon Placido Domingo/ Galaja e madhe për teatrin e ri të Operas
15/09 20:12
Top News – ‘Vishet’ Harku i Triumfit / Në nder të artistit të ndjerë Christo
13/09 16:40
Top Channel/ Ekspozitë e piktorëve në shesh/ Lushnja nuk ka galeri arti
12/09 12:37
Top Channel/ Karvanet e polifonisë/ Udhëtimi me motivet popullore në Tepelenë, Gjirokastër e Dropull
11/09 20:03
Top Channel/ Festival filmi në Shkodër. “Ekrani i artit” nisi në teatrin Migjeni
10/09 15:35
Top Channel/ Ekspozitë për luleborën në Shkodër, prezantohen oborret tradicionale me lule
09/09 16:39