Nishani pret krerët e Republikës së San Marinos
24/06/2016 00:00

Në kuadër të 40-vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike me Shqipërinë, drejtuesit e Republikës së San Marinos, kapitenët regjent Gian Nicola Berti dhe Massimo Andrea Ugolini kanë nisur një vizitë dyditore në vendin tonë.

Top News – Basha takim në Tropojë/ Bën thirrje për votim masiv
18/04 11:40
Top Channel/ Basha nga Tropoja: Votoni masivisht 9 për të ardhmen e fëmijëve tuaj
18/04 11:21
Balla nga Elbasani: PS parti e shtresave në nevojë. Drejtësia e fortë është mbrurojë për nënat kryefamiljare
18/04 05:18
Basha mbërrin në Tropojë, pritet me duartrokitje nga dhjetëra qytetarë
18/04 02:04
Top Channel/ “Luli, Rrapushi i ri i bekuar nga Saliu” Rama në Gjirokastër
17/04 20:57
Top Channel/ Basha: Rama shkeli premtimet/ Kreu i PD fushatë në Sarandë dhe Shijak
17/04 19:45
Top Channel/ Rama fushatë në Gjirokastër/ Flet për herë të parë dhe për patronazhistët
17/04 19:43
Top Channel/ Basha: Rama e ka kuptuar humbjen. Kërkon të bëhesh pjesë e qeverisjes
16/04 19:46
Top Channel/ Rama:Jo ftesë për bashkëqeverisje/Kryeministri: Në tiranë synojmë 19 deri në 20 mandate
16/04 19:42
Top Channel/ Rama telefonon Nikollën: Meta ka hall mos i shpëton Luli nga zinxhirët
16/04 17:08
Top Channel/ Rama në Skrapar: Do të ngrija një gotë rakie për shëndetin e Ilir Metës
16/04 16:40
Top News – Veliaj i referohet ‘Top Story’/ Oerd Bylykbashi perfitoi kredi te bute nga Bashkia
16/04 16:19
Top Channel/ Veliaj: PS një familje! Kryebashkiaku në fushatë së bashku me ministren Gjonaj
16/04 15:16
Top Channel/ “Votoni PS më 25 prill”/ Fushata e kandidatëve socialistë të Durrësit
16/04 15:14
Top Channel/ Rama: Jo ftesë për bashkëqeverisje! Në Tiranë synojmë 19 deri në 20 mandate
16/04 15:11
Top News – Rama komenton ftesën për Bashën/ ‘Synojmë një politikë që t’i ngjajë shqiptarëve’
16/04 14:17
Top News – Basha pakt me fasoneritë/ Premton taksë të sheshte dhe rritje pagash
16/04 11:49
Top News – Kush na përfaqësoi në Kuvend!/ Deklarimet që nxorën zbuluar nivelin e deputetëve
16/04 11:10
Top Channel/ Basha marrëveshje me shoqatën e fasonëve: Ndryshim do të thotë taksë e sheshtë 9%
16/04 10:11
Top Channel/ Basha refuzon ftesën e Ramës, takimet me qytetarët: S’ka ndryshim pa u larguar ai
15/04 20:19