Ngrihen në këmbë mes studios, debat mes Anës së Përputhen dhe B.Mane “E Diell”, 17 Janar 2021
17/01/2021 14:21

Rubrika: Edi Manushi Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Armela Topi, Dea Mishel

Episodi i plotë: E Diell 18 Prill2021 Entertainment Show
18/04 19:27
Zgjedhjet në Shqipëri,ja kush fiton sipas Cakos, Liçajt, Manes dhe Kollçakut.“E Diell”,18 Prill 2021
18/04 19:27
Habit Alfred Cako: Ja rreziku i shqipërisë nga konflikti në Ukrainë “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 19:26
Alfred Cako: Putin është klon, ja dy skemat e tij për të zhdukur “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 19:26
Konflikti në Ukrainë, Alfred Cako: Lufta e tretë botërore do të jetë … “E Diell”, 18Prill 2021
18/04 19:26
Po mblidhen firma për arrestimin e Alfred Cakos? “Të më rruani…“E Diell”, 18Prill 2021
18/04 19:25
Edi Rama e quajti simpatik, ja reagimi i Alfred Cakos në studio “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 19:25
Lufta e tretë dhe parashikimi i zgjedhjeve… “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 19:25
Just Dance: Momenti emocionues, ja kush ngriti kupën “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:44
Just Dance: Ja konkurentët që fituan një kontratë pune në Top Channel” “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:43
Just Dance: Albi Nako: “Ke kimi me skenën, je snajper” “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:43
Performanca ekskluzive e Adel Lamit “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:42
Graciano habit: “E dija që do ishte në finale që nga audicioni I parë“E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:42
Just Dance: Komplimenta pafund, vazhdoni dukeni si tek Amici “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:42
Just Dance: Momente emocionale, ja dyshja më e mirë dhe fituesit“E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:41
Sfidat e fundit në finalen e madhe të Just Dance “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 18:41
Edi Rama tregon dy takimet me Ronaldon, “Ai kishte mendjen vetëm tek…” “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 17:14
Basketbollisti Edi Rama: Partizani ishte diktaturë, Gaz Çaçi dhe Agim Fagu..“E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 17:14
Edi Rama flet hapur për raportin me djalin e madh Greg,“Ai është shumë…” “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 17:14
Edi Rama i “dorëzuar”, si ndryshoi jeta ime me Lindën dhe Zahon…” “E Diell”, 18 Prill 2021
18/04 17:14