Murrizi për Ballën: Duhet të jesh delirant që të dish rezultatin e zgjedhjeve | Breaking Top News
06/10/2022 11:41

Politikani Myslim Murrizi i ftuar në Breaking diskuton në lidhje me situatën politike, aksionin e opozitës dhe zgjedhjet vendore 2023.

Çfarë rëndësie ka zhvillimi i Samitit në Tiranë? Klosi: Ngjarje e jashtëzakonshme! |Breaking TopNews
05/12 11:43
Komisioni/ Projektligji për sigurimin e detyrueshëm shëndetësor | Breaking Top News
05/12 11:25
Paloka zbulon SKENARIN e PD, ja qëllimi i protestës më 6 dhjetor | Breaking Top News
05/12 11:16
Paloka i ashpër: Qëllimi i Ramës është shkrirja e opozitës, ja bashkëpunëtorët | Breaking Top News
05/12 11:16
Basha drejt Washingtonit, ja urimi ironik i Palokës | Breaking Top News
05/12 11:13
Ç’do ndodhë me zgjedhjet e 14 majit? Paloka: I organizon Rama dihet përfundimi… |Breaking Top News
05/12 11:13
Tirana zonë e nxehtë? Paloka me tone të forta: Ai që e drejton duhet në burg… | Breaking Top News
05/12 11:13
Kandidatët e primareve ishin të paracaktuar?! Ja çfarë zbulon Paloka | Breaking Top News
05/12 11:09
Primaret / Ja kandidatët me më shumë potencial për të fituar zgjedhjet | Breaking Top News
05/12 11:09
PD e përçarë apo e bashkuar? Paloka zbulon të vërtetën | Breaking Top News
05/12 11:08
Primaret/ Kush janë kandidatët zyrtarë për garën e 14 Majit?! | Breaking Top News
05/12 10:51
Paloka zbardh PRAPASKENAT e procesit të primareve: Ja si shkoi… | Breaking Top News
05/12 10:48
Emisioni i plotë: Tirana e blinduar nga Protesta dhe Samiti/ Rrezik për përplasje?! |BreakingTopNews
02/12 15:56
Femrat apo meshkujt? Ja kush janë politikanët më të aftë në Tigan! | Breaking Top News
02/12 15:28
‘U mahnita nga mënyra si e luante tiganin Mazniku…’ Atalanta Kërçyku | Breaking Top News
02/12 15:28
Nga politikani më i aftë në kuzhinë te batutat, momentet pikante të… | BreakingTopNews
02/12 15:28
‘Të zhveshur nga kostumi i politikës dhe me përparse’, si do i shohim politikanët |Breaking Top News
02/12 15:23
Çepani ngre alarmin: Këtë vit 20 gra të vrara në Shqipëri, të merren masa! | Breaking Top News
02/12 15:08
Përballja e Politikanëve N’Tigan! Atalanta Kërçyku zbulon detaje nga emisioni | Breaking Top News
02/12 15:08
Dimensionet e politikanëve tashmë në ‘Tigan’/ Atalanta Kërçyku:Ja përballjet e para |BreakingTopNews
02/12 15:07