MURRIZI, NGJELA dhe BEQIRI nxjerrin sekretet e AMERIKANËVE/ Dalin faktet tronditëse | Breaking
27/05/2024 20:58

"Breaking me Dafina Hysa", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

BULOHEN ministrat në MV/ Imeri: Edhe në qeveritë e kaluara kemi patur numër të njëjtë ministrish
19/06 18:50
2 avokatë po mbrojë kokën e BERISHËS në LONDËR/ HASANI: Ka arsye publike për vendimin ndaj Berishës
19/06 18:45
GATI LISTA/ Avokati Hasani: Përfaqësues te mazhorancës NON GRATA NE BRITANI se shpejti | Breaking
19/06 18:44
PSE U SHPALL NON GRATA BERISHA? Ja DOKUMENTET SEKRETE qe e fundosën | Breaking
19/06 18:44
HYSAJ dështon sërish, masakrohet në rrjet/ Kushta: Bëri sërish gabime në pjesën e dytë | Breaking
19/06 17:58
KRITIKA për SYLVINHO/ Kushta: Bëri ndërrime të gabuara | Breaking
19/06 17:57
SHQIPËRIA barazon me KROACIN/ Kushta: I zhgënjyer me barazimin e Kombëtares | Breaking
19/06 17:57
SHËNOJMË 3 GOLA, po nuk fitojmë, SHQIPËRIA mban gjallë kualifikimin | Breaking
19/06 17:56
PAJME DRITHËRUESE nga TIRANA/ SHQIPËRIA merr një pikë në frymën e fundit kundër Kroacisë
19/06 17:41
TOP SECRET! DO KETË METAMORFOZË VETËM PËR POLITIKANË/ HARLICAJ tregon planin | Breaking
19/06 17:41
BERISHA “ekzekuton” BASHËN, plas në PD/ Kara: S’ka demokraci brenda partisë | Breaking
19/06 17:39
BOMBË! ROMEOE KARA nxjerr faktet për BERISHËN/ Ja sa vite burg do bëjë | Breaking
19/06 17:39
BAMI hap thesin tregon emrat?/ Kara: Bami bashkëpunëtor i mundshëm me drejtësinë, e ka pranuar
19/06 17:36
Ku janë fshehur autorët që dhunuan SOKOL MËNGJESIN?/ KARA zbulon gjithçka | Breaking
19/06 17:36
ÇMENDEN TIFOZËT SHQIPTARË në sheshin SKËNDERBEJ/ KËNGË dhe mbështetje, për KOMBËTAREN
19/06 17:34
ZBËRTHEHET DURIM BAMI/ DALIN faktet tronditëse, bashkëpunëtori I drejtësisë nxjerr emrat | Breaking
19/06 17:33
“Greqia na bën DALJE/ Rama PAGUAN SULMIN ndaj…”/ “Amerika ZGJEDH Mitsotakis”/ E HËNGRËM 2 herë…”
19/06 13:40
“Ja EMRAT E HAJDUTËVE”/ Vokshi: Turp të vjedhësh lekët e shëndetësisë… | Breaking
19/06 13:20
Elsid Hysaj JASHTË ndeshjes me Kroacinë? Gazetari: Ja pse tifozët “BRAKTISËN” Kombëtaren në Hamburg
19/06 13:15
“KRIMINALE RAMA-MANASTERLIU”/ Vokshi: E kam denoncuar… | Breaking
19/06 13:14