“M’u bë havale kjo puna e burrit”, Mira Kazhani i rrëfen Bietës se e ka ndarë mendjen se…
22/10/2019 18:06

Gazetarja e njohur Mira Kazhani dhe motra e saj më e vogël Besa, ishin sot të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth marrëdhënies së tyre shumë të veçantë, si një dyshe jo tipike motrash.

Ftesë në 5, Ekipi i komunikimit i Biden, mbushur me gra..strategji apo besim?4 Dhjetor 2020, Pjesa 1
04/12 18:08
Ftesë në 5, Gratë apo burrat? Loja që përplas të ftuarat, 4 Dhjetor 2020, Pjesa 2
04/12 18:07
Ftesë në 5, Raenla online shop, vendi i dhuratave të personalizuara, 4 Dhjetor 2020, Pjesa 3
04/12 18:06
Aman se keni seriozitet të frikshëm, Gerta Gixhari e hedh një kunjë për politikanët shqiptarë
04/12 18:03
“S’më plas…, gazetarja politike ka 2 fjalë për ata që e paragjykojnë
04/12 18:03
“Njoh aq politikanë servilë, ta shpifin!”, me kë e kishte Zefina Hasani?
04/12 18:02
Ish-zëdhënësja e PS: Gratë i mbajnë më mirë sekretet personale të shefit!
04/12 18:02
“Po ta them vetëm ty, por ….”, ç’i rrëfeu Gixhari Bietës?
04/12 18:01
Sekretet shtetërore, duhet t’ia besosh një gruaje apo një burri?
04/12 18:00
“Joe Biden po ndjek frymën e Obamës”, si e shpjegon Zefina vendimin historik të presidentit të ri
04/12 18:00
Ftesë në 5, Dasmë e makinë shkrimi, dhuratat e veçanta të Edës e Kristit, 3 Dhjetor 2020, Pjesa 1
03/12 20:20
Ftesë në 5, Era Rusi: ”2020 viti që tejkalova veten” & ka një surprizë nga…3 Dhjetor 2020, Pjesa 2
03/12 20:19
Ftesë në 5, Anxhela Peristeri & Era Rusi: Mike apo rivale? 3 Dhjetor 2020, Pjesa 3
03/12 20:19
Në garë për Eurovizionin, Era Rusi Anxhelës: Le të shkojë kënga jote nëse…
03/12 19:42
Një surprizë e madhe e pret Anxhela Peristerin jashtë dere, ja “admiruesi” sekret
03/12 19:41
Anxhela surprizon Era Rusin: Ishe e vetmja që për ditëlindje…
03/12 19:41
“Ndaloj diku dhe ulëras”, ana e “ errët” e këngëtares së njohur
03/12 19:41
Këtij mashkulli seksi do ia jepte puthjen e parë këngëtarja: E kam idhull
03/12 19:40
Shoqja i nxjerr të palarat Era Rusit, e detyron të nxjerrë gjuhën dhe …
03/12 19:40
Do martohesh o burrë, sipërmarrësja i bën dhuratën e pazakontë të shoqit
03/12 19:39