Mot i kthjellët por i freskët, njihuni me parashikimin e motit për sot
30/09/2020 08:03

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm dhe mundësia për reshje është e ulët.

Wake Up/ 15 bateristë në Sheshin Skënderbej bashkojnë tingujt për Himnin e Flamurit
27/11 12:36
Wake Up/ Mbi 1200 arsimtarë janë trajnuar dhe 47 mijë klasa për mësimin në kushte pandemie
27/11 12:36
Wake Up/ Këtë fundjavë do ta gdhijmë online. Pandemia nuk e ndal traditën e Natës së Bardhë
27/11 11:07
Wake Up/”Misioni” i Andi Delianës për të sjell në filmin shqip Michael Madsen,aktorin e “Kill Bill”
27/11 11:06
Wake Up/ Në Prishtinë po je pozitiv me Covid përfiton 50 euro, pensionistët 100 euro
27/11 11:04
Wake Up/ Iris Luarasi: Në pandemi, nga frika gratë nuk e raportuan dhunën në polici
27/11 11:04
Wake Up/ Pandemia zhduku 25 vite përpjekje për barazi gjinore. Barra e shtëpisë ra mbi gratë
27/11 11:03
Wake Up/ Në shkollë apo online?! Vendimin e marrin drejtoritë e shkollave
27/11 10:49
Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Nëntor 2020
27/11 08:26
Parashikimi i motit/ Diell dhe rritje temperaturash, por fundjava vjen me surpriza
27/11 08:12
Wake Up/ Blogerja Sara Karaj e bëri me nip. Petrit Malaj: Cili ishte momenti që më preku shumë?
26/11 12:01
Wake Up/ Aktori Petrit Malaj: Nuk e hëngra dot as tortën e ditëlindjes sime
26/11 12:00
Wake Up/ Rruga për në UNESCO i valles së Tropojës, Eposit, xhubletës dhe shtegtimit të bagëtive
26/11 12:00
Wake Up/ Dritan Shakohoxha: Golat e Maradonës më bënë komentator futbolli
26/11 11:59
Wake Up/ 80 familje në Krujë, sot 1 vit pas tërmetit jetojnë ende nëpër çadra
26/11 11:59
Wake Up/ Kryetarja, Emiriana Sako: 1 vit pas tërmetit, si po ecën rindërtimi në Durrës?
26/11 11:59
Wake Up/ A janë fëmijë transmetues të Covid? Eugena Tomini sqaron vendimin për mësimin online
26/11 11:58
Wake Up/ Shtypi i ditës, 26 Nëntor 2020
26/11 08:03
Mot i qëndrueshëm dhe rritje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
26/11 08:00
Wake Up/ Mimi Kodheli: Kur të bëhem gjyshe do lë çdo angazhim politik dhe do të bëj gjyshen
25/11 12:04