Mos e humbni! Shiko çfarë i bën Ilda Petros në Prapaskenë – Për’puthen Prapaskena
06/10/2022 11:12

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi

Remili dihet kë zgjedh… – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:54
Mateo bën zgjedhjen e papritur – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:54
Arbi prap lë Laurën në stol – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:53
Petro dhe Ilda në një takim – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:53
Donato i prekur kë zgjedh në takim – Për’puthen Prapaskena
03/12 15:52
Orsiola ja çfarë i bën kornizës së famshme – Për’puthen Prapaskena
03/12 12:45
Ori pret tortën, ja çbëjnë konkurentët – Për’puthen Prapaskena
03/12 12:45
Ori largohet nga Për’puthen , ja prapaskenat që përshëndet – Për’puthen Prapaskena
03/12 12:45
Ori Nebijaj me lot në sy, emocionet e ditës së fundit në Përputhen – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:31
Çfarë e bëri Orin sot të përlotet në studio – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
Donato: “Irisi më bëri për budalla sepse unë e pëlqeja dhe e përdori” – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
Çfarë ndodhi me foton e famshme, që mbeti korridoreve të Topit – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
Surpriza për Ori Nebijaj, në ditën e fundit në Top Channel – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
I gjithë stafi ndahet sot me Ori Nebijaj në ditën e fundit në program – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
Ja si e nis Ori programin, në ditën e fundit të saj – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12 19:30
Petro dhe Lea zihen në prapaskenë, do të të grij – Për’puthen Prapaskena
02/12 10:04
Lea i kërkon llogari Petros për puthjen me Irisin – Për’puthen Prapaskena
02/12 10:04
Mateo ofendime Edës, shih reagimin e saktë – Për’puthen Prapaskena
02/12 10:03
Eda kunja Mateos dhe Leas – Për’puthen Prapaskena
02/12 10:03
Pas ofendimeve të forta, Eda dhe Remili përballen sot – Ep.59 Përputhen 01/12/2022
01/12 19:31