Megi Pojani në lidhje me Endri Çekiçin? Ja reagimi i Beniada Nishanit – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06/2022 00:15

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Qatar 2022 Avokat Ngjela: Ata e dinë Beniadën “të degjeneruar” – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Eva Murati surprizë në studio, këndon këngën e famshme – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Avokat Ngjela thumbon Beniadën: Një grua e bukur… – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Ja si u pajtua Eva Murati me Rike Roçin – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Kur Aferdita Dreshaj vishte fanellen e Lorik Canës – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Beniada ka një kompliment për njē moderatore të Top-Channel – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Dialogu i Ngjelës me Alesia Bamin dhe penalltia e Eva Muratit – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Beniada Nishani zbulon momentin kur e morën në Big Brother – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Avokat Ngjela ndjek Beniadën dhe ngatërron… “Vonesë erotike” – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Top Arena ndër vite, si ka ndryshuar Edi Manushi dhe partneret e tij-Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Avokat Ngjela: Ja pse nuk fitojnë anglezët, ata janë goditur nga…- Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Masazhi erotik, Ervin Kurti dhe Johana Grabolli – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Kur Avokat Ngjela komentonte Fjoralba Ponarin “Nuk Keni vuajtur për…” – Procesi Sportiv
26/07 00:15
Kërcimi sensual i Alesia Bamit, Beniada e krahason me … – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Si ndryshuan skemat e futbollit sipas Avokat Ngjelës – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Spartak Ngjela, Beniada Nishani, Alesia Bami dhe botërori në Qatar – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
EURO2016, Andi Lila: Ja ç’na bëri De Biazi para ndeshjes – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Hyrja befasuese e Kostandinit, vjen me një vajzë të panjohur – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07 00:15
Histori Botërorësh, Ja momentet që kanë shënuar historinë – Procesi Sportiv, 18 Korrik 2022
19/07 00:15
Rike Roçi dhe Erjona Sulemjani nuk do të lejohen në Qatar 2022 – Procesi Sportiv, 18 Korrik 2022
19/07 00:15