Megi habit: Vura re që po përçahen grupimet… E Diell 31/07/2022
31/07/2022 18:52

Autore & Moderatore: Argjira Spanca Juria: Beniada Nishani, Megi Pojani E ftuar speciale: Fifi Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Milaim Zeka: Ja pse Albin Kurti erdhi me urgjencë tek Rama – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Dosja e Sigurimit, Alfred Cako: Ilir Meta ka qënë lepuri – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Bledi Mane: Shqiperia lakuriq, Edi Rama mori urdhër që… – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Bledi Mane: Ja gabimi i madh i Ilir Metës, prej 28 vitesh… – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Milaim Zeka: Ja dy krizat që do na godasin këtë vit – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Rikthehet Alfred Cako: Ja ç’më ndodhi me pushime – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Zbulimi i Cakos! Ja kush po e sulmon vërtetë Shqipërinë – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Çfarë po ndodh? Macron dhe Scholz emisarë për Vuçic dhe Kurtin – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Episodi i plotë: E Diell 18 shtator 2022 Entertainment Show
18/09 19:30
Vlerë Gjakova: Mbyllja e ambasadës gabim, Shqipërinë po e sulmon… – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Rikthehet debati mes Alfred Cakos dhe Bledi Manes, “Shqipëria do ja dali…” – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Loja me dosjet e sigurimit, Milaim Zeka: Ja kush i kontrollon – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Vlerë Gjakova: Kur protestoja kundër Thacit mora disa telefonata të çuditshme – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Ngjarja në kufi, Milaim Zeka: Më ndalën dhe më sekuestruan… – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Parashikimi i madh i Alfred Cakos: Zoti do ta mposhtë d… – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Alfred Cako: Jemi si kazan, ja rreziku i prishjes me Iranin – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Një hyrje e re në Rrethin Katror, ja kush i shtohet panelit – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Iran story! Fiction apo realitet? Ilir Meta, fajtor apo viktimë e dosjeve? – E Diell 18.09.2022
18/09 19:30
Njihuni me jurinë profesioniste që do të gjykoj Parukierët dhe MUA – E Diell 18.09.2022
18/09 18:27
Anëtari i jurisë sulmon konkurrenten: veshja jote është e papërshtatshme – E Diell 18.09.2022
18/09 18:27