Mblidhet KAS, shqyrtohet ankesa e Berishës për njohjen e Alibeajt si kreu i PD | Breaking Top News
23/03/2023 14:38

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 10:00-14:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Denisa Ruzi, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

LUFTË mes Kosovës dhe Serbisë?! Avokati i prerë: Ne nuk heqim dorë…! | Breaking Top News
30/05 15:12
‘Njerëzit do zëvendësohen me ROBOTË shumë shpejt’-Inxhinieri zbulon çfarë do ndodhë | Breaking
30/05 14:35
Inteligjenca atificiale po zëvendëson njerëzit, Inxhinieri: S’ka më ndjenja… | Breaking TopNews
30/05 14:32
Sa do të kushtojë vendosja e çipit në tru, inxhinieri zbulon shifrën | Breaking TopNews
30/05 14:31
‘Unë do e vendos çipin në tru nëse…’-Inxhinieri shqiptar thirrje Elon Musk | Breaking TopNews
30/05 14:31
Vendosja e ÇIPIT në trurin e njerëzve/ Ja kur do aplikohet në Shqipëri | Breaking Top News
30/05 14:17
Robotët do vendosin çipin në tru tek njerëzit- Inxinieri zbulon pse jo doktorët | Breaking TopNews
30/05 14:12
SHBA aprovon vendosjen e çipit në tru-Inxhinieri Mertenika: Unë do e vendos i pari |Breaking TopNews
30/05 14:10
Njerëzve do u vendoset çip në tru? Ixhinieri zbërthen eksperimentin e Elon Musk | Breaking Top News
30/05 14:07
Sa do të rritet çmimi i energjisë për familjarët dhe bisneset, eksperti nxjerr shifrat | Breaking
30/05 14:04
Ekpserti PLAS deklaratën: Kush mban përgjegjësi për 72 mln dollarë të shpenzuar për… | Breaking
30/05 13:57
‘Veprim i pamoralshëm pas zgjedhjeve’-Guxholli e ashpër me vendimin e Ramës | Breaking Top News
30/05 13:50
A do të rritet çmimi i energjisë? Ekspertët KUNDËR deklaratave të Edi Ramës | Breaking Top News
30/05 13:50
Shpëtim Idrizi i prerë: Duhen figura të reja për drejtimin e PD-së | Breaking Top News
30/05 13:36
Ja çfarë e mund Edi Ramën në 2025, Shpëtim Idrizi jep zgjidhjen | Breaking Top News
30/05 13:33
Mbikëqyrja financiare tek ‘Ekonomia’, Mete: Viti 2022 i rëndësishëm për avancimit ligjor | Breaking
30/05 13:32
Lulzim Bashën apo Sali Berishën? Ja kë mbështet shpëtim Idrizi | Breaking Top News
30/05 13:19
Përse nuk bëri koalicion me Berishën? E zbulon Shpëtim Idrizi | Breaking Top News
30/05 13:19
Rritet çmimi i energjisë?! Ekspertët ngrenë ALARMIN: S’duhet të rritet…! | Breaking Top News
30/05 13:17
Shpëtim Idrizi KUNDËR Berishës: Nxirr faktet dhe gabimin kërkoje tek vetja | Breaking Top News
30/05 12:51