Mblidhen vlerësuesit e kandidatëve/ Komisioni i ri merr propozimet nga baza
04/08/2020 12:54

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
29/09 15:06
Top News – Kodi i ri zgjedhor/ Gjiknuri i përgjigjet opozitës
29/09 14:21
Top News – Fondi i solidaritetit/ Rama- paratë i menaxhon BE-ja
29/09 14:20
Top News – PD, gara për Shkodrën/ Anëtarësia do votojë 39 kandidatë
29/09 13:57
Top News – Shtyhet seanca/ Ndryshimet e Kodit Zgjedhor të hënën
29/09 13:55
Lleshaj bën ‘gafën’ e papritur! Ngatërron dy herë datën e zgjedhjeve
29/09 12:34
Top News – Rimëkëmbja nga covid/ Basha prezanton planin ekonomik
29/09 12:31
Rama nga Durrësi: Injorancë e madhe për ata që hedhin poshtë investimet
29/09 12:22
Top News – Lista e zgjedhësve/ Në 5 tetor del ekstrakti i parë
29/09 11:21
Top News – Covid, garancia sovrane/ Rama nxjerr shifrat për kreditë
29/09 10:53
Top News – PD voton 24 kandidatë/ Berat, përfundon procesi i votimit
28/09 21:51
Ambasadorja e SHBA-së: Palët t’i qëndrojnë ‘5 qershorit’, në tryezë propozime reale
28/09 16:16
PS mbledh shtabin e fushatës/ Rama kërkon më shumë takime me votuesit
28/09 15:08
Nis reforma për ligjin e zgjedhjeve/ Në kuvend varianti i PS, PD e LSI, japin propozimin e ri
28/09 15:07
Socialistët “nisin” fushatën/ Rama mbledh shtabin elektoral në PS: Më shumë takime në rrethe
28/09 12:58
Kuvend, reforma sipas PS/ Diskutohet draft propozimi i maxhorancës
28/09 12:58
Top News – PD-LSI, paraqesin draftin/ Lista të hapura, lejim koalicionesh
28/09 12:12
Top News – Zgjedhjet e 25 prillit/ PS, Rama mbledh shtabin elektoral
28/09 11:19
Rama: Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time, lërë më me drejtuesit politikë…
28/09 11:15
Top News – PD, gara për Beratin/ Anëtarësia do votojë për 26 kandidatë
27/09 14:26