Maya – Kolazh Muzikor – E Diell 19 mars 2023
19/03/2023 18:47

Autor: Ervin Kurti Moderatorë: Ervin Kurti, Beniada Nishani, Graciano Tagani, Marjana Kondi Të ftuar: Maya Aliçkaj Ermonela Alikaj Klaudia Hila Anila Varfi Mateo Borri Drita Ziri Dajana Gjoka 4 mikesha të ngushta që nga koha e Akademisë së Arteve: Maya, Ermonela, Klaudia & Anila do të sjellin në "Qysh e don shoqnia" kujtime dhe shumë aventura, një miqësi të vyer dhe vlera njerëzore që rrallëherë gjendesh mes mikeshash.

S’ka paqe për Mato Lalen dhe Noizy-n, Zhaklina zbulon kush e tradhëtoi Luizin! – E Diell 28.05.2023
28/05 14:53
Zhaklina plas bombën: Luizi u tradhëtua nga ato që e çuan në Paris! E Diell 28.05.2023
28/05 14:52
Pas ndarjes nga Kiara, Butrint Imeri gjen dashurinë dhe thumbon moderatoren? E Diell 28.05.2023
28/05 14:52
Mato Lale i dashuruar? Nuk jam gati t’a bëj publike E Diell 28.05.2023
28/05 14:51
Ronela Hajati surprizon Mato Lalen – E Diell 28.05.2023
28/05 14:51
Mato Lale i penduar për sherrin me Noizy-n? Nuk kam dëshirë t’a… E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Matolale zbulon vendin më të pazakontë që ka bërë se*s – E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Mato Lale: Ronela Hajati duhet të bëjë këngë më komerçiale – E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Zhaklina Gjolla: Ja kush e tradhëtoi Luizin! Butrint Imeri thumbon Kiara Titon! E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Sherri i bujshëm me Noizyn, Mato Lale bën deklaratën bombë: Ky emër për mua… E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Nuk shqipton dot shkronjën “RR”, Mato Lale ka një përgjigje për kritikuesit.E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Dasma e Nitës dhe Shpatit, fantazia seksuale për Bledin dhe flirti me ish-konkurrentet e Për’puthen
28/05 14:26
Buzë më buzë, loja më argëtuese që keni parë ndonjëherë!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Nita dhe Shpati realizojnë klipin romantik!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Bledi ëndërron të fusë Nitën në shtrat, por Kristi hyn në mes!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Pas njohjes në BBV, Shpati dhe Dea Mishel martohen!E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Loja me pantomime, cila skuadër do të fitojë?E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Nita Latifi zbulon mesazhet agresive dhe ofenduese nga Zhaklin Lekatari.E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Pas BBV, lindin shkëndija mes Nitës dhe Shpatit, dyshja zbulon të vërtetën.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23
Nita nxjerr keq Dea Mishel:Ka gënjyer për fëmijët jetimë.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23