Mateo dhe Eda nuk flasin me njëri-tjetrin… – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01/2023 19:30

Maria, konkurrentja e re e Përputhen, ka zhvilluar sot takimin e parë jashtë studios, pikërisht me Mateon. Takimi ka shkuar shumē mirë, madje ata kanë zhvilluar edhe një 'sfidë' mjaft interesante gjatë tij. Ndërkohë, çfarë na bën më shumë përshtypje gjatë bisedës, përtej sikletit që Marian e shoqëron gjatë gjithë kohës, është rrëfimi që kjo e fundit ndan me Mateon, në lidhje me një histori të shkuar, që ka lënë gjurmë në jetën e saj. Diskutimi vazhdon më tej në studio dhe Neda jep një mesazh shumë domethënës, që shkon për të gjitha vajzat dhe gratë, në pozitën e Marias dhe jo vetëm!

Ndau Mirin nga Kamila, Ina marros Viktorin në takim – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:31
E thyer me lot, Kamila tregon se kishte shpresa të tjera… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Përballja e dhimbshme dhe e fundit e Kamilës në program… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Viktori marroset pas Inës, ja çfarë ndodhi në takimin e parë! – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Kërcimi që na ëmbëlsoi të gjithëve… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Gisela del me sutjena në studio, gjithë çunat e shohin – Për’puthen prapaskena
24/03 12:43
Ina çfarë make up përdor, i nxjerr nga çanta – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Briki si Adelina Ismaili, këndon live – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Sali fshin me fshesë koridorin e Për’puthen – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Elio ‘vjedh’ kamerën dhe shkon tek shtëpia e Big Brother – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Livia hapet me Gerta Gixharin në prapaskenë – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Video shokuese: Djali Erjonit duke qarë, i kërkon të lërë Për’puthen…- Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:31
Neda shpërthen shumë keq: “T’ju vijë turp!”, për kë e ka? – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Gerta Gixhari, komentet e publikut për motrën time në Big Brother… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Refuzimi i Inës bën qull në djersë Ermirin, s’i pushojnë djersët… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Gerta Gixhari në vend të Arjan Konomit sot? – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
E rëndë: Video e përgjimit, që bëri vajzat të qajnë në studio… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Erjoni:”Ish-bashkëshortja po më vë kundra djalin,që të dal nga programi”-Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Artjoni dhe Briki ujisin lulet bashkë – Për’puthen prapaskena
23/03 12:34
Livia dhe Remil vijojnë sherret dhe ofendimet shumë keq – Për’puthen prapaskena
23/03 12:34