Marrëveshja për reformën/ Komisionerët nuk depolitizohen, identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06/2020 08:19

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Zgjedhjet përfundimtare të Margaret e Edonës,pas 72 orëve në jug “Për’puthen E Diell”,12 Korrik 2020
13/07 09:12
Mes emocionesh, ja vajzat që do të shihni në gjysmëfinalen e She’s On Top “E Diell” 12 Korrik 2020
13/07 09:12
E dielë, të gjithë në plazh/ Bregdeti i Durrësit i tejmbushur me pushues ditorë
13/07 09:12
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2020, Ora 00:00
13/07 01:17
Top News – Ajka feston dy vjetorin/ Urimet e ëmbla që mori vogëlushja
12/07 22:47
Aksident me dy të plagosur në aksin Elbasan-Peqin, një nga makinat përfundon me goma në ajër
12/07 21:27
Fluks i lartë automjetesh, tre aksidente në autostradën Tiranë-Durrës
12/07 21:24
Jeta mes 60 qenve e maceve/ Renato, gjithë kohën e tij e kalon duke u kujdesur për kafshët
12/07 20:40
Vitrina e Librit/ A pati letërsi gjatë Realizmit Socialist? – 12 Korrik 2020
12/07 20:31
Livanda shqiptare/ Fermerët zgjedhin të kultivojnë bimët medicinale
12/07 20:27
Raporti vlerësues për Shqipërinë/ Shqiptarët të parët në rajon për mbështetjen e integrimit
12/07 20:26
Top News – Nuk do të quhet me Ura Vajgurore/ Qyteti merr emrin e ri
12/07 20:24
Top News – Shifrat në botë/ 13 milionë te infektuar me covid
12/07 20:22
Edicioni Informativ, 12 Korrik 2020, Ora 19:30
12/07 20:15
Klandestinët në portin e Durrësit/ Shpresojnë të hipin në një nga anijet që shkon në Itali
12/07 20:13
Tirana qytet i pleqve/ Të vetmit në rrugë me maska dhe distancim social
12/07 20:10
E dielë, të gjithë në plazh/ Bregdeti i Durrësit i tejmbushur me pushues ditorë
12/07 20:06
4 viktima në një ditë/ Covid, në spital shtrohen edhe mosha të reja. Sot 83 të infektuar
12/07 20:02
Top News – Amnistia fiskale/ Qeveria, ligji në kuvend urgjent!
12/07 19:54
Top News – Djali i Yllka Mujos/ Amos Zaharia zbulon disa sekrete
12/07 19:48