“Marihuna është histori varfërie”, me zë dhe figurë rrëfehet Saimir Tahiri – Shqipëria Live
26/09/2022 16:00

“Albanian Narcos” dokumentari premier më i ri dhe i bujshëm në Itali zbulon çfarë tha Saimir Tahiri para se të arrestohej. Ish-ministri i Brendshëm, Samir Tahiri është protagonist i një dokumentari të ri. Dokumentari i titulluar ‘I Narcos Albanesi’ u publikua në 25 Shtator në Canale 9. Në të jepen rrëfime të Tahirit pak para se të dënohej me 3 vite e 4 muaj burg gjatë një bashkëbisedimi në një bar të Tiranës, ku ai mohonte akuzat për lidhjen e tij me trafikun e drogës.

Ju shton dëshirën seksuale, vetia çudibërëse e specit të kuq djegës – Shqipëria Live
05/12 16:38
Speci i kuq djegës ju shpëton nga infarkti dhe ishemia, ja si ta përdorni – Shqipëria Live
05/12 16:08
Çaji me spec djegës, ja mrekullitë që bën me tensionin e lartë- Shqipëria Live
05/12 16:07
Lavazh vaginal me spec djegës, i shpëton jetën nënave që sapo kanë lindur – Shqipëria Live
05/12 16:07
Surpriza më e bukur për gjyshen në 85 vjetorin e saj, flet nipi 14 vjeçar – Shqipëria Live
05/12 16:05
Gjyshja me 7 nuse, bën xhiron e rrjetit në pikturën e nipit – Shqipëria Live
05/12 16:05
“Jeta e 39 fëmijëve shqiptarë zhdukur në Londër mund të jetë në rrezik” – Shqipëria Live
05/12 16:03
Shqiptari në Londër: Autoritetet britanike e kanë fajin për humbjen e 39 fëmijëve – Shqipëria Live
05/12 16:03
Humbja e fëmijëve shqiptarë, avokati Hasani thirrje sekretares Britanike – Shqipëria Live
05/12 16:03
Shqiptarët në Londër thirrje prindërve për denoncim nëse ju kanë humbur fëmijët – Shqipëria Live
05/12 16:02
Serbët për parashikimin në “Shqipëria Live”: E humbëm ndeshjen prej magjistarëve – Shqipëria Live
05/12 15:46
Xherdan Shaqiri, Messi dhe Ronaldo kanë shënuar gola 3 kampionatet e fundit – Shqipëria Live
05/12 15:46
A do hetohet Xhaka nga FIFA për fanellën e Jasharit? Flet gazetari – Shqipëria Live
05/12 15:46
“Akt prej rrugaçi”, babai i Xhakës i përgjigjet Zanës: Rrugaçe je ti – Shqipëria Live
05/12 15:45
Zana Avdiu e quajti Xhakën, “rrugaç” gazetari: e bëri për vëmendje – Shqipëria Live
05/12 15:45
“Po jua q* atë nanë” gazetari: Xhaka shau pasi vet futbollisti serb e shau në shqip – Shqipëria Live
05/12 15:45
Flet shqiptari: Tifozët serb ankoheshin tek rojet kur shihnin flamurin shqiptar – Shqipëria Live
05/12 15:44
Xhaka dhe Shaqiri u “bën” shqiponjë para 30 mijë serbëve – Shqipëria Live
05/12 15:44
Nxori flamurin e UÇK-së në stadium, flet tifozi shqiptar: Ja si reaguan serbët – Shqipëria Live
05/12 15:44
“E dinim dy ditë para se Xhaka do festonte me “Jasharin” kundër serbëve” – Shqipëria Live
05/12 15:41