Manushi vë në siklet Bled Manen ” Nxirre portofolin ta shohi Bill Gates” “E Diell”,09 Maj 2021
09/05/2021 19:32

Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako , Neritan Liçaj, Bledi Mane, Ina Kollçaku

Episodi i plotë: E Diell 13 Qershor 2021 Entertainment Show
13/06 20:28
Top Channel/ Takimi me Ramën, Blinken: Partneriteti ynë po bëhet më i fortë
13/06 19:27
Luftë për parime apo për kolonizim? A. Cako, N.Licaj, B.Mane, I. Kollcaku “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:27
Historia e Alfred Cakos me skllevërit e lumtur dhe të palumtur “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:26
Alfred Cako bën deklaratën:Djali i Biden është pedofil,ja çthonë teoritë…“E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:26
Amerika nuk ndalet, Bledi Mane: Ja emrat që do goditen “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:26
Alfred Cako: Ja frika ime për ata që do drejtojnë Shqipërinë “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:26
E zbulon Alfred Cako!Ja arsyeja e vërtetë pse Amerika do sekuestrojë pasuri“E Diell”,13Qershor 2021
13/06 19:25
Sherri Cako-Mane për Amerikën, ja akti i dytë i debatit në studio “E Diell”, 13 Qershor 2021
13/06 19:25
Me kë e ka Cako? “Njerëz që adhuronin Titon tani kanë dalë e mbrojnë…”“E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:24
Ina Kollçaku analizon debatin Cako-Mane, “Ja kush ka të drejtë” “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:24
Rama në Hungari, Alfred Cako: Ja çmë bëri përshtypje nga takimi me Orban “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:24
Bledi Mane zë ngushtë Alfred Cakon “A ke komunikim me Edi Ramën? “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:23
Parashikimi i fundit Alfred Cakos: Ja çdo ndodhi në shtator “E Diell”,13 Qershor 2021
13/06 19:23
Largim mes lotësh nga ajo dhe të gjitha vajzat në She’s on top “E Diell” 13 Qershor 2021
13/06 18:30
Nëse nuk dal i fituar, mbase dal i dashuruar… Cili djalë nga sfida ishte? “E Diell”13 Qershor 2021
13/06 18:29
Habit Dojna: Po e them publikisht, të dashuroj je një yll… “E Diell” 13 Qershor 2021
13/06 18:29
Konkurentja pranon që e ka gdhirë, humor e të qeshura nga juria “E Diell” 13 Qershor 2021
13/06 18:29
Konkurentja sfidon jurinë duke kënduar sërish.. “E Diell” 13 Qershor 2021
13/06 18:28
Cover nga vajzat e She’s on top “Xheloz”-Elvana Gjata “E Diell” 13 Qershor 2021
13/06 18:28