Loja e preferuar e shqiptarëve. Kunati im Papi e ka “shtrak-shtruk” si Cekja i Beratit…/ Wake Up
26/05/2023 09:55

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Priten netë mbi 40 gradë celcius në Shqipëri, por çfarë do të thotë kjo për jetën tonë?/ Wake Up
02/06 10:37
E frikshme, në të ardhmen do konsumojmë ujë dushi/ Wake Up
02/06 10:33
8 arsye pse gratë tradhëtojnë burrat e tyre/ Wake Up
02/06 10:32
A duhen mbajtur vezët në frigorifer?/ Wake Up
02/06 10:20
Rama përqafon kryeministren italiane Meloni, video bëhet virale/ Wake Up
02/06 10:19
Tupac Shakur merr yllin në Hollywood Hall Of Fame/ Wake Up
02/06 10:18
Enxhi dhe Neada ndërrojnë zërat me njëra-tjetrën/ Wake Up
02/06 10:18
Toka nga hapësira dhe vogëlsia e egove njerëzore/ Wake Up
02/06 10:18
Moti, më në fund fundjavë me diell…/ Wake Up
02/06 10:17
Adi doli nga apartamenti për të shmangur “Shtrak-Shtruk”? Por çfarë?/ Wake Up
02/06 10:09
Milaim Zeka: Aleksandër Vuçic na ka bërë kaps/ Wake Up
02/06 10:08
Urinimi në këmbë dëmton shëndetin e meshkujve/ Wake Up
02/06 09:55
Princ Harry dhe Meghan Markle gati për divorc, arsyeja e habitshme/ Wake Up
02/06 09:54
Cili është filmi apo seriali më i bukur që keni pare këtë vit?/ Wake Up
02/06 09:31
Si të ndihmojmë personat me aftësi të kufizuar intelektuale për arsimin e lartë/ Wake Up
01/06 11:04
“Vipat dhe politikanët indiferentë ndaj personave me aftësi të kufizuar intelektuale”/ Wake Up
01/06 11:03
Basketbollistja me aftësi të kufizuar intelektuale, Vanesa: Kam emocione për në Berlin/ Wake Up
01/06 10:51
Personat me aftësi të kufizuar intelektuale, sfidë për grumbullimin e fondeve/ Wake Up
01/06 10:47
Historike, Shqipëria me 10 atletë me aftësi të kufizuara intelektuale në Olimpiadën Speciale/Wake Up
01/06 10:43
Zbulohet enigma, Luizi dhe Olta vijnë me filmin “Në kuadër të dashurisë”/ Wake Up
01/06 10:36